
Petter, er tredje generasjons Askerbøring, og har kjøpt og solgt siden han var liten gutt. Gode kommunikasjonsferdigheter, interesse for og drevet av handel og salg gjør han til den selskrevne partner for å gjennomføre salget for kundene sine. Med en solid eiendomsmeglerutdannelse og lang erfaring har han opparbeidet seg god oversikt over og forståelse for markedsmekanismene. Han synes det er spennende og nyttig å få hjelpe mennesker til å løse sine bo-behov. Han trigges av å glede og hjelpe andre.
Petter har erfaring både som eiendomsmegler og som salgssjef hos Norges største boligutvikler, samt som regionsleder og salgssjef i et av Norges største eiendomsmeglerforetak. Erfaringen strekker seg fra å være en av norges mestomsettende meglere til å kurse og lære opp boligselgere, eiendomsmeglere samt strategisk planlegging og prising av boligprosjekter rundt i Norge.
Kollegaene beskriver ham som energisk, engasjert, kunnskapsrik, erfaren og dyktig. Selv sier han at struktur, god planlegging, innlevelse, hjelpsomhet og engasjement er driverne bak å lykkes med gode boligsalg. Gjennom 22 år har Petter som en av Askers mest selgende meglere gjennom tidene solgt ca 2200 boliger i kommunen.
Finn ledig tid i kalenderen og book meg direkte:
Kontakt meg
Uansett hva du lurer på, svarer jeg deg gjerne. Vi stiller bransjens høyeste krav til oss selv, og skreddersyr råd og løsninger for hver enkelt kunde.
Nylig solgte boliger

Folagrenda 7

Drengsrudhagen 153

Hiltonåsen 36

Heggedalsveien 315 A

Dælifaret 21

Apotekerhagen 3
Nye boliger til salgs

Nyhuslia 15

Konglungveien 55

Konglungveien 57B

Konglungveien 57D

Furubakken 1
