Digital salgsoppgave
Jørgen Ringstads vei 3
Prisantydning
kr 5 990 000,-
- Omkostninger
- kr 170 890,-
- Totalpris
- kr 6 160 890,-
Hel tomannsbolig med dobbelgarasje og utleiemuligheter | Flott utsikt | Flotte turstier og kort vei til bhg og skoler
- Boligtype
- Tomannsbolig
- Eierform
- Selveier
- Antall soverom
- 4 soverom
- Etasje
- 3
- Internt bruksareal (BRA-i)
- 268 m²
- Bruksareal (BRA)
- 298 m²
- Eksternt bruksareal (BRA-e)
- 30 m²
- Balkong/Terrasse (TBA)
- 14 m²
- Kommunale avgifter
- kr 18 445,- / år
- Prisantydning
- kr 5 990 000,-
- Omkostninger
- kr 170 890,-
- Totalpris
- kr 6 160 890,-
- Byggeår
- 1953
- Energimerking
- None (Ingen)
- Tomt
- Eiet tomt 438 m²
- Matrikkel
- knr. 3301, gnr. 112, bnr. 359
- Oppdragsnummer
- 46260105
| Prisantydning | 5 990 000,- |
| Pantattest kjøper | 240,- |
| Tingl.gebyr pantedokument | 500,- |
| Tingl.gebyr skjøte | 500,- |
| Boligkjøperpakken Gjensidige | 19 900,- |
| 2,5% dokumentavgift | 149 750,- |
| TOTALPRIS | 6 160 890,- |
- Salgsoppgave
- BI - Tilstandsrapport - boligsalg - 15082405.pdf
- Egenerklæring.pdf
- Nabolagsprofil-4703074.pdf
- 91310_Eiendoms- og bygningsinformasjon_1_Bygningsrapport.pdf
- 91310_Godkjente bygningstegninger_0_112-359_Jørgen Ringstads vei 3, 3040 DRAMMEN_følgebrev til godkjente byggetegninger.pdf
- 91310_Godkjente bygningstegninger_0_112-359_Jørgen Ringstads vei 3, 3040 DRAMMEN_tillatelse til fasadeendring nye vinduer.pdf
- 91310_Midlertidig brukstillatelse og ferdigattest_0_112-359_Jørgen Ringstads vei 3, 3040 DRAMMEN_info om midlertidig brukstillatelse og ferdigattest.pdf
- Jørgen Ringstads vei 3, Midlertidig fritak.pdf
- 91310_Godkjente bygningstegninger_0_112-359_Jørgen Ringstads vei 3, 3040 DRAMMEN_godkjente byggetegninger fasadeendring nye vinduer.pdf
- 91310_Gjeldende arealplaner reguleringsplaner_1_Komplankart.pdf
- 91310_Godkjente bygningstegninger_0_112-359_Jørgen Ringstads vei 3, 3040 DRAMMEN_godkjente byggetegninger garasje.pdf
- 91310_Eiendoms- og bygningsinformasjon_0_Eiendomsrapport.pdf
- 91310_Kartutsnitt_0_Kartutsnitt.pdf