Digital salgsoppgave
Badebakken 22
- Boligtype
- Leilighet
- Eierform
- Eierseksjon
- Antall soverom
- 3 soverom
- Etasje
- 3
- Internt bruksareal (BRA-i)
- 79 m²
- Bruksareal (BRA)
- 81 m²
- Eksternt bruksareal (BRA-e)
- 2 m²
- Balkong/Terrasse (TBA)
- 12 m²
- Fellesutgifter
- kr 6 585,- / mnd
- Prisantydning
- kr 8 490 000,-
- Omkostninger
- kr 232 020,-
- Fellesgjeld
- kr 281 444,-
- Totalpris
- kr 9 003 464,-
- Fellesformue
- kr 21 236,-
- Byggeår
- 2000
- Energimerking
- D (Rød)
- Tomt
- Eiet tomt 281 144 m²
- Matrikkel
- knr. 0301, gnr. 57, bnr. 400, snr. 27
- Oppdragsnummer
- 25251437
| Prisantydning | 8 490 000,- |
| Andel av fellesgjeld | 281 444,- |
| 2,5% dokumentavgift | 232 020,- |
| TOTALPRIS | 9 003 464,- |
Vennligst ta kontakt med megler om budgivningen.
Få full oversikt