Digital salgsoppgave
Selma Ellefsens vei 3L
Prisantydning
Objektet er solgt!
Lekker og moderne 4-roms med flott balkong | IN-ordning | Avdragsfrihet | Felles takterrasse og treningsrom!
- Boligtype
- Leilighet
- Eierform
- Andel
- Andelsnummer
- 233
- Antall soverom
- 3 soverom
- Etasje
- 6
- Internt bruksareal (BRA-i)
- 81 m²
- Bruksareal (BRA)
- 86 m²
- Eksternt bruksareal (BRA-e)
- 5 m²
- Balkong/Terrasse (TBA)
- 8 m²
- Fellesutgifter
- kr 18 821,- / mnd
- Prisantydning
- kr 3 650 000,-
- Fellesgjeld
- kr 3 592 000,-
- Totalpris
- kr 7 242 000,-
- Fellesformue
- kr 12 458,-
- Byggeår
- 2021
- Energimerking
- B (Lysegrønn)
- Tomt
- Eiet tomt 9 537 m²
- Matrikkel
- knr. 0301, gnr. 122, bnr. 501, snr. 1
- Oppdragsnummer
- 71250056
| Prisantydning | 3 650 000,- |
| Andel av fellesgjeld | 3 592 000,- |
| TOTALPRIS | 7 242 000,- |
Vennligst ta kontakt med megler om budgivningen.
Få full oversikt