Digital salgsoppgave
Verven 14B
Prisantydning
kr 6 290 000,-
- Omkostninger
- kr 168 550,-
- Totalpris
- kr 6 458 550,-
Lekker toppleilighet med utsikt | 2 soverom | Parkering | Må oppleves!
- Boligtype
- Leilighet
- Eierform
- Eierseksjon
- Antall soverom
- 2 soverom
- Etasje
- 7
- Internt bruksareal (BRA-i)
- 83 m²
- Bruksareal (BRA)
- 88 m²
- Eksternt bruksareal (BRA-e)
- 5 m²
- Balkong/Terrasse (TBA)
- 12 m²
- Fellesutgifter
- kr 3 659,- / mnd
- Kommunale avgifter
- kr 12 590,- / år
- Prisantydning
- kr 6 290 000,-
- Omkostninger
- kr 168 550,-
- Totalpris
- kr 6 458 550,-
- Byggeår
- 2004
- Energimerking
- D (Gul)
- Tomt
- Eiet tomt 998 m²
- Matrikkel
- knr. 1103, gnr. 52, bnr. 732, snr. 65
- Oppdragsnummer
- 54260126
| Prisantydning | 6 290 000,- |
| Pantattest kjøper | 260,- |
| Tingl.gebyr skjøte | 545,- |
| Tingl.gebyr pantedokument | 545,- |
| Boligkjøperpakken Gjensidige | 9 950,- |
| 2,5% dokumentavgift | 157 250,- |
| TOTALPRIS | 6 458 550,- |
- Salgsoppgave
- Tilstandsrapport.pdf
- Egenerklæring.pdf
- Energiattest.pdf
- Samlet informasjon ordre 6624179.pdf
- Kommunedelplan.pdf
- Ferdigattest | Innglassing balkonger.PDF
- Tegninger | 7.etasje.PDF
- Tegninger | seksjonering.pdf
- Reguleringsplan på grunnen.pdf
- Kommunale opplysninger.pdf
- Grunnkart med ortofoto.pdf
- Tegninger | Parkering.PDF
- Ferdigattest | Nybygg.PDF
- Utskrift fra Matrikkelen 1103-52-732-0-65.pdf
- Planrapport.pdf
- Kommuneplan under behandling.pdf
- Reguleringsplan_Tegnforklaring.pdf
- 1777 bestemmelser.pdf
- Kommuneplan.pdf
- Reguleringsinformasjon.pdf
- 52_732_0_0_01_Begjaeringer_29_06_2004_2004_6494_Seksjonering_Stavanger_ID_21873861.pdf
- Kommuneplan | Tegnforklaring.pdf
- 52_732_0_0_02_Kart_29_06_2004_2004_6494_Seksjonering_Stavanger_ID_21873862.pdf
- Nabolagsprofil-4655798.pdf
- Gå til budgivning