Digital salgsoppgave
Linderudveien 5
Prisantydning
kr 4 700 000,-
- Fellesgjeld
- kr 109 147,-
- Omkostninger
- kr 131 520,-
- Totalpris
- kr 4 940 667,-
Praktisk og romslig 3-roms med balkong, moderne kjøkken og god planløsning | P-plass
- Boligtype
- Leilighet
- Eierform
- Eierseksjon
- Antall soverom
- 2 soverom
- Etasje
- 1965
- Internt bruksareal (BRA-i)
- 63 m²
- Bruksareal (BRA)
- 68 m²
- Eksternt bruksareal (BRA-e)
- 5 m²
- Balkong/Terrasse (TBA)
- 5 m²
- Fellesutgifter
- kr 5 504,- / mnd
- Prisantydning
- kr 4 700 000,-
- Omkostninger
- kr 131 520,-
- Fellesgjeld
- kr 109 147,-
- Totalpris
- kr 4 940 667,-
- Fellesformue
- kr 14 132,-
- Byggeår
- 1965
- Energimerking
- D (Gul)
- Tomt
- Eiet tomt 57 548 m²
- Matrikkel
- knr. 0301, gnr. 88, bnr. 284, snr. 1
- Oppdragsnummer
- 6260074
| Prisantydning | 4 700 000,- |
| Andel av fellesgjeld | 109 147,- |
| Pantattest kjøper | 260,- |
| Tingl.gebyr pantedokument | 545,- |
| Tingl.gebyr skjøte | 545,- |
| Boligkjøperpakken Gjensidige | 9 950,- |
| 2,5% dokumentavgift | 120 220,- |
| TOTALPRIS | 4 940 667,- |
- Salgsoppgave
- Tilstandsrapport_22396-2498_1.pdf
- Egenerklæring.pdf
- Energiattest-2026-297197.pdf
- Nabolagsprofil-4808580.pdf
- 2026 Protokoll ordinært sameiermøte.pdf
- BOK - Vedtekter-Husordensregler etc - Redigert 2024.pdf
- 2025 Innkalling ordinært sameiermøte.pdf
- 2026 Innkalling ordinært sameiermøte.pdf
- Vedtakferdigattest.pdf
- 2025 Linderudveien Boligs - (018) Seksjon 001 JI.pdf
- 2025 Protokoll ordinært sameiermøte.pdf
- Megleropplysninger.pdf
- Nedbetalingsplan 00637-060226.pdf
- Tegningerlinderud.pdf
- Nedbetalingsplan 13232-060226.pdf
- Nedbetalingsplan 22223-060226.pdf
- Gå til budgivning