Digital salgsoppgave
Innspurten 6A
Prisantydning
Objektet er solgt!
Lys 2-roms hjørneleilighet fra 2018 med solrik balkong og flott utsyn | Barnevennlig og sentralt | Lave felleskostnader
- Boligtype
- Leilighet
- Eierform
- Eierseksjon
- Antall soverom
- 1 soverom
- Etasje
- 2
- Internt bruksareal (BRA-i)
- 46 m²
- Bruksareal (BRA)
- 51 m²
- Eksternt bruksareal (BRA-e)
- 5 m²
- Balkong/Terrasse (TBA)
- 11 m²
- Fellesutgifter
- kr 1 830,- / mnd
- Prisantydning
- kr 4 850 000,-
- Omkostninger
- kr 130 000,-
- Fellesgjeld
- kr 877,-
- Totalpris
- kr 4 980 877,-
- Fellesformue
- kr 2 606,-
- Byggeår
- 2018
- Energimerking
- C (Lysegrønn)
- Tomt
- Eiet tomt 10 992 m²
- Matrikkel
- knr. 0301, gnr. 130, bnr. 213, snr. 14
- Oppdragsnummer
- 71240399
| Prisantydning | 4 850 000,- |
| Andel av fellesgjeld | 877,- |
| 2,5% dokumentavgift | 130 000,- |
| TOTALPRIS | 4 980 877,- |
Vennligst ta kontakt med megler om budgivningen.
Få full oversikt