Digital salgsoppgave
Risløkkfaret 25
Prisantydning
Objektet er solgt!
Flott, innholdsrik enebolig over tre plan med solrik hage & terrasse. Dobbelgarasje. Attraktivt og barnevennlig.
- Boligtype
- Enebolig
- Eierform
- Selveier
- Antall soverom
- 4 soverom
- Internt bruksareal (BRA-i)
- 253 m²
- Bruksareal (BRA)
- 299 m²
- Eksternt bruksareal (BRA-e)
- 46 m²
- Balkong/Terrasse (TBA)
- 69 m²
- Kommunale avgifter
- kr 22 723,- / år
- Prisantydning
- kr 14 600 000,-
- Omkostninger
- kr 378 750,-
- Totalpris
- kr 14 978 750,-
- Byggeår
- 1962
- Energimerking
- D (Gul)
- Tomt
- Eiet tomt 1 238 m²
- Matrikkel
- knr. 0301, gnr. 123, bnr. 94
- Oppdragsnummer
- 71240491
| Prisantydning | 14 600 000,- |
| 2,5% dokumentavgift | 378 750,- |
| TOTALPRIS | 14 978 750,- |
Vennligst ta kontakt med megler om budgivningen.
Få full oversikt