Digital salgsoppgave
Tore Hunds gate 10
Prisantydning
Objektet er solgt!
Moderne og sentral 3-roms leilighet | Renovert 2016/2017 | God standard | Gulvvarme | Parkering
- Boligtype
- Leilighet
- Eierform
- Eierseksjon
- Antall soverom
- 2 soverom
- Internt bruksareal (BRA-i)
- 66 m²
- Bruksareal (BRA)
- 66 m²
- Fellesutgifter
- kr 902,- / mnd
- Kommunale avgifter
- kr 28 344,- / år
- Prisantydning
- kr 2 150 000,-
- Omkostninger
- kr 51 250,-
- Totalpris
- kr 2 201 250,-
- Byggeår
- 1920
- Energimerking
- G (Rød)
- Tomt
- Leid tomt 397 m²
- Matrikkel
- knr. 5503, gnr. 61, bnr. 248, snr. 1
- Oppdragsnummer
- 8250053
| Prisantydning | 2 150 000,- |
| 2,5% dokumentavgift | 51 250,- |
| TOTALPRIS | 2 201 250,- |
Vennligst ta kontakt med megler om budgivningen.
Få full oversikt