Digital salgsoppgave
Biermanns gate 9
Prisantydning
kr 6 350 000,-
- Fellesgjeld
- kr 67 326,-
- Omkostninger
- kr 171 720,-
- Totalpris
- kr 6 589 046,-
Lys og lekker 3-roms selveier med balkong | Heis | Garasjeplass med elbil-lader | Varmtvann og fyring inkl. | Sentralt
- Boligtype
- Leilighet
- Eierform
- Eierseksjon
- Antall soverom
- 2 soverom
- Etasje
- 2
- Internt bruksareal (BRA-i)
- 54 m²
- Bruksareal (BRA)
- 59 m²
- Eksternt bruksareal (BRA-e)
- 5 m²
- Balkong/Terrasse (TBA)
- 4 m²
- Fellesutgifter
- kr 4 290,- / mnd
- Prisantydning
- kr 6 350 000,-
- Omkostninger
- kr 171 720,-
- Fellesgjeld
- kr 67 327,-
- Totalpris
- kr 6 589 046,-
- Fellesformue
- kr 54 883,-
- Byggeår
- 2005
- Energimerking
- C (Ingen)
- Tomt
- Eiet tomt 413 m²
- Matrikkel
- knr. 0301, gnr. 225, bnr. 456, snr. 6
- Oppdragsnummer
- 85260106
| Prisantydning | 6 350 000,- |
| Andel av fellesgjeld | 67 326,- |
| Pantattest kjøper | 260,- |
| Tingl.gebyr pantedokument | 545,- |
| Tingl.gebyr skjøte | 545,- |
| Boligkjøperpakken Gjensidige | 9 950,- |
| 2,5% dokumentavgift | 160 420,- |
| TOTALPRIS | 6 589 046,- |
- Salgsoppgave
- Egenerklæring (1).pdf
- Energiattest-2026-300995.pdf
- Årsberetning.pdf
- 91311_Viktig_informasjon.pdf
- Toftes gate 2-12+Biermanns gate 9-11 - Boligblokker - Ferdigattest - 2008.pdf
- 91311_8633_Reguleringskart_A3.pdf
- 91311_Veileder_Naturmangfold.pdf
- 91311_VIKTIG - KOMMUNEPLAN 2015-2030.pdf
- Toftes gate 2-12+Biermanns gate 9-11 - Boligblokker - Plan 2 etg - 2004.pdf
- 91311_8624_Oversiktskart_A4.pdf
- Husordensregler.pdf
- Samlet informasjon ordre 6647928.pdf
- 91311_Betingelser.pdf
- Vedtekter.pdf
- 91311_S-2641.pdf
- Protokollutskrift årsmøte-gf.pdf
- 91311_8700_Arealbekreftelse.pdf
- 91311_8614_Ortofoto_A4.pdf
- 91311_S-4093.pdf
- 91311_KDP-17.pdf
- 9199256 Meglerbrev 5669-1-06.pdf
- Nabolagsprofil-4781390.pdf
- Gå til budgivning