Digital salgsoppgave
Adolf Øiens veg 8F
Prisantydning
Objektet er solgt!
Gjennomgående pen familiebolig over 2 plan | Fin utsikt | 3 soverom, bad & vaskerom | "Alt" ink i felleskostnad| P-plass
- Boligtype
- Leilighet
- Eierform
- Andel
- Andelsnummer
- 4078
- Antall soverom
- 3 soverom
- Etasje
- 2
- Internt bruksareal (BRA-i)
- 110 m²
- Bruksareal (BRA)
- 126 m²
- Eksternt bruksareal (BRA-e)
- 16 m²
- Balkong/Terrasse (TBA)
- 14 m²
- Fellesutgifter
- kr 7 359,- / mnd
- Prisantydning
- kr 3 890 000,-
- Fellesgjeld
- kr 136 779,-
- Totalpris
- kr 4 026 779,-
- Fellesformue
- kr 31 297,-
- Byggeår
- 1971
- Energimerking
- F (Grønn)
- Matrikkel
- knr. 5001, gnr. 78, bnr. 154
- Oppdragsnummer
- 97251162
| Prisantydning | 3 890 000,- |
| Andel av fellesgjeld | 136 779,- |
| TOTALPRIS | 4 026 779,- |
Vennligst ta kontakt med megler om budgivningen.
Få full oversikt