Digital salgsoppgave
Rødknapplia 17F
Prisantydning
Objektet er solgt!
3-roms leilighet | God planløsning | Stor terrasse på 24 kvm | Parkering i garasjeanlegg
- Boligtype
- Leilighet
- Eierform
- Borettslag
- Antall soverom
- 2 soverom
- Etasje
- 1
- Internt bruksareal (BRA-i)
- 79 m²
- Eksternt bruksareal (BRA-e)
- 5 m²
- Balkong/Terrasse (TBA)
- 24 m²
- Bruttoareal (BTA)
- 84 m²
- Fellesutgifter
- kr 6 773,- / mnd
- Prisantydning
- kr 3 000 000,-
- Omkostninger
- kr 17 431,-
- Fellesgjeld
- kr 22 650,-
- Totalpris
- kr 3 040 081,-
- Fellesformue
- kr 7 789,-
- Byggeår
- 1994
- Energimerking
- F
- Tomt
- 11 439 m²
- Matrikkel
- knr.1103, gnr.29, bnr.1002,
- Oppdragsnummer
- 54240301
| Prisantydning | 3 000 000,- |
| Andel av fellesgjeld | 22 650,- |
| Pantattest kjøper | 200,- |
| Tingl.gebyr BRL-skjøte - Statens Kartverk | 500,- |
| Tingl.gebyr pantedokument BRL - Statens Kartverk | 500,- |
| Gebyr utlysing forkjøpsrett | 7 981,- |
| Boligkjøperpakke (valgfritt) | 8 250,- |
| TOTALPRIS | 3 040 081,- |
Som interessent eller budgiver er du selv ansvarlig for å gjøre deg kjent med informasjonen om eiendommen som fremgår av salgsdokumentene. Det tas forbehold om eventuelle feil i den digitale salgsoppgaven.
Vennligst ta kontakt med megler om budgivningen.
Få full oversikt