Digital salgsoppgave

Anders Rørholts vei 16A

  • 3117 Tønsberg
  • Tønsberg kommune

Dette objektet er solgt!

Handlinger
Prisantydning
Objektet er solgt!
Meget pen 2-roms, omfattende oppgradert i 2022. Stor, solrik balkong, samt nyere kjøkken og bad. Attraktiv beliggenhet!
Boligtype
Leilighet
Eierform
Borettslag
Antall soverom
1 soverom
Etasje
3
Internt bruksareal (BRA-i)
41 m²
Eksternt bruksareal (BRA-e)
4 m²
Balkong/Terrasse (TBA)
16 m²
Bruttoareal (BTA)
45 m²
Fellesutgifter
kr 4 640,- / mnd
Prisantydning
kr 2 490 000,-
Omkostninger
kr 9 452,-
Fellesgjeld
kr 195 000,-
Totalpris
kr 2 694 452,-
Fellesformue
kr 10 418,-
Byggeår
1971
Energimerking
F
Tomt
Leid tomt 6 464 m²
Matrikkel
knr.3905, gnr.1011, bnr.163,
Oppdragsnummer
67240230
Prisantydning2 490 000,-
Andel av fellesgjeld195 000,-
Pantattest kjøper202,-
Tingl.gebyr BRL-skjøte - Statens Kartverk500,-
Tingl.gebyr pantedokument BRL - Statens Kartverk500,-
Boligkjøperpakke (valgfritt)8 250,-
TOTALPRIS2 694 452,-

Som interessent eller budgiver er du selv ansvarlig for å gjøre deg kjent med informasjonen om eiendommen som fremgår av salgsdokumentene. Det tas forbehold om eventuelle feil i den digitale salgsoppgaven.

  • Sett deg godt inn objektet og les salgsoppgaven nøye før du gir bud. Du kan spørre megler for mer informasjon om budgivingsprosessen.

Vennligst ta kontakt med megler om budgivningen.

  • Valg av eiendomsmeglingsforetak skal være frivillig. Eiendomsmeglingsforetak kan ikke inngå oppdrag om eiendomsmegling dersom inngåelsen av oppdraget er satt som vilkår i avtale om annet enn eiendomsmegling, f.eks. tilbud om lån eller andre banktjenester, jf. Lov om eiendomsmegling § 6-3 (3).

Få full oversikt

EIE portalen - ditt boligunivers