Digital salgsoppgave
Biermanns gate 12B
Prisantydning
Objektet er solgt!
Grünerløkka | Moderne 2-roms med klassiske detaljer, stukkatur, peis og god takhøyde. Beliggende i en rolig sidegate.
- Boligtype
- Leilighet
- Eierform
- Borettslag
- Antall soverom
- 1 soverom
- Etasje
- 3
- Internt bruksareal (BRA-i)
- 37 m²
- Eksternt bruksareal (BRA-e)
- 3 m²
- Bruttoareal (BTA)
- 40 m²
- Fellesutgifter
- kr 4 215,- / mnd
- Prisantydning
- kr 4 090 000,-
- Omkostninger
- kr 9 450,-
- Fellesgjeld
- kr 143 015,-
- Totalpris
- kr 4 242 465,-
- Byggeår
- 1895
- Energimerking
- F
- Tomt
- 475 m²
- Matrikkel
- knr.301, gnr.225, bnr.40,
- Oppdragsnummer
- 99230370
| Prisantydning | 4 090 000,- |
| Andel av fellesgjeld | 143 015,- |
| Pantattest kjøper | 200,- |
| Tingl.gebyr BRL-skjøte - Statens Kartverk | 500,- |
| Tingl.gebyr pantedokument BRL - Statens Kartverk | 500,- |
| Boligkjøperpakke (valgfritt) | 8 250,- |
| TOTALPRIS | 4 242 465,- |
Som interessent eller budgiver er du selv ansvarlig for å gjøre deg kjent med informasjonen om eiendommen som fremgår av salgsdokumentene. Det tas forbehold om eventuelle feil i den digitale salgsoppgaven.
Vennligst ta kontakt med megler om budgivningen.
Få full oversikt