hero
Kom i kontakt

Kontakt oss

Spørsmål om bolig eller kjøp/salg?

Dersom du har et spørsmål om boligsalg, verdivurdering, kjøp eller lignende relatert til eiendom eller lokalområder klikk her for kontoroversikten og få premium rådgivning av våre dyktige meglere.

Finn ditt meglerkontor

Vi er de lokale ekspertene som kjenner
boligmarkedet og menneskene

Se alle kontorer
Oslo

Eie Administrasjonen

Karenslyst Allé 49
0279 Oslo


90 04 47 39

eie@eie.no

Viken

Eie Asker

Bankveien 11
1383 Asker


66 90 15 00

asker@eie.no

Oslo

Eie Bekkelaget & Nordstrand

Kongsveien 78, 1177
1109 Oslo


23 16 73 00

nordstrand@eie.no

Viken

Eie Bekkestua

Gml. Ringeriksvei 35 B
1319 Bekkestua


67 10 38 38

bekkestua@eie.no

Vestland

Eie Bergen

Edvard Griegs vei 3 C
5059 Bergen


53 51 98 80

bergen@eie.no

Vestland

Eie Bergen Vest

Hallheimslien 12
5184 Olsvik


55 50 03 00

bergenvest@eie.no

Viken

Eie Bjørkelangen

Kompveien 2668
1940 Bjørkelangen


62 11 11 11

bjorkelangen@eie.no

Nordland

Eie Bodø

Storgata 13 A
8001 Bodø


75 56 54 00

bodo@eie.no

Viken

Eie Drammen

Bragernes Torg 2A, 3017 Drammen
3017 Drammen


96 92 44 54

drammen@eie.no

Oslo

Eie Ensjø

Gladengveien 24
0661 Oslo


22 34 34 64

ensjo@eie.no

Oslo

Eie Fagerborg

Ullevålsveien 113
359 Oslo


22 93 08 30

fagerborg@eie.no

Eie Fornebu

Solgangsbrisen 5
1364 Fornebu


67 15 03 00

fornebu@eie.no

Oslo

Eie Fredensborg

Fredensborgveien 33
177 Oslo


99 35 56 11

fredensborg@eie.no

Viken

Eie Fredrikstad

Arne Stangebyes gate 11
1601 Fredrikstad


69 36 69 40

jal@eie.no

Oslo

Eie Frogner & Aker Brygge

Frognerveien 22
0263 Oslo


22 12 06 62

frogner@eie.no

Vestfold og Telemark

Eie Grenland

Prinsessegata 14
3707 Skien


35 53 05 50

grenland@eie.no

Innlandet

Eie Hamar

Seminargata 1
2317 Hamar


62 50 71 00

hamar@eie.no

Innlandet

Eie Kongsvinger

Storgata 9
2212 Kongsvinger


62 82 55 00

kongsvinger@eie.no

Vestfold og Telemark

Eie Lågendalen

Lågaveien 25
3275 Svarstad


lagendalen@eie.no

Vestfold og Telemark

Eie Larvik

Fritzøe Brygge 5D
3285 Larvik


33 74 02 34

larvik@eie.no

Viken

Eie Lillestrøm

Storgata 29
2000 Lillestrøm


63 80 54 10

lillestrom@eie.no

Oslo

Eie Løren & Økern

Lørenveien 41 D
507 Oslo


40 02 00 95

loren@eie.no

Oslo

Eie Majorstuen

Prof. Dahls gate 8, 0355 Oslo
302 Oslo


21 00 44 00

majorstuen@eie.no

Oslo

Eie Røa

Griniveien 10
756 Oslo


22 51 11 11

roa@eie.no

Vestfold og Telemark

Eie Sandefjord

Thor Dahls gate 1-5
3210 Sandefjord


33 47 30 00

sandefjord@eie.no

Rogaland

Eie Sandnes

Eidsvollgata 47
4307 Sandnes


93 04 49 02

sandnes@eie.no

Viken

Eie Sandvika

Kinoveien 9 A
1337 Sandvika


67 55 08 00

sandvika@eie.no

Oslo

Eie Sinsen

Trondheimsveien 153-155
570 Oslo


23 89 69 86

sinsen@eie.no

Viken

Eie Skedsmokorset

Furuholtet 1
2020 Skedsmokorset


48 10 04 00

skedsmo@eie.no

Viken

Eie Ski

Nordbyveien 27 A
1406 Ski


64 80 97 00

ski@eie.no

Oslo

Eie Skøyen

Karenslyst Allé 49
279 Oslo


22 06 30 00

skoyen@eie.no

Viken

Eie Stabekk

Gml. Drammens vei 45
1321 Stabekk


67 53 23 10

stabekk@eie.no

Rogaland

Eie Stavanger

Niels Juels gate 50
4008 Stavanger


51 90 57 00

stavanger@eie.no

Vestfold og Telemark

Eie Stokke

Frederik Stangs gate 1
3160 Stokke


33 47 30 00

stokke@eie.no

Oslo

Eie Stovner

Stovner senter 3
913 Oslo


22 30 18 00

stovner@eie.no

Oslo

Eie Torshov

Torshovgata 5H
474 Oslo


21 01 68 00

torshov@eie.no

Troms og Finnmark

Eie Tromsø

Grønnegata 30
9008 Tromsø


40 00 64 24

tromso@eie.no

Trøndelag

Eie Trondheim

Heimdalsvegen 4
7080 Heimdal


99 34 38 00

trondheim@eie.no

Vestfold og Telemark

Eie Tønsberg

Nedre Langgate 39
3103 Tønsberg


33 30 70 00

tonsberg@eie.no

Viken

Eie Ullensaker

Trondheimsvegen 72
2040 Kløfta


63 98 00 64

ullensaker@eie.no

Oslo

Eie Veitvet

Veitvetveien 8
596 Oslo


21 45 65 00

veitvet@eie.no

Oslo

Eie Vinderen

Borgenveien 66
373 Oslo


vinderen@eie.no

Oslo

Eie Økonomi


217 Oslo


22 52 01 11

oppgjor@eie.no

Spørsmål til administrasjonen i Eie?

Dersom du har spørsmål til administrasjonen i Eie kan du benytte skjema under.

Dersom spørsmålet ditt gjelder bolig, verdivurdering, kjøp/salg eller annet relatert til eiendom og lokalområde, vennligst finn ditt kontor over eller går til kontoroversikten.

Henvendelser til administrasjonen

Vennligst fyll ut dette skjemaet for generelle henvendelser til administrasjonen i Eie franchise.