Finn ditt meglerkontor

Vi er de lokale ekspertene som kjenner boligmarkedet og menneskene

Oslo

EIE Administrasjonen

Karenslyst Allé 49


eie@eie.no

Møre og Romsdal

EIE Ålesund

Lorkenesgata 3


70 31 00 06

alesund@eie.no

Viken

EIE Asker

Bankveien 11


66 90 15 00

asker@eie.no

Oslo

EIE Bekkelaget & Nordstrand

Kongsveien 78


23 16 73 00

nordstrand@eie.no

Viken

EIE Bekkestua

Gml. Ringeriksvei 35 B


67 10 38 38

bekkestua@eie.no

Vestland

EIE Bergen

Edvard Griegs vei 3 C


53 51 98 80

kronstad@eie.no

Vestland

EIE Bergen Nord

Eidsvågbakken 1


56 12 64 64

bergennord@eie.no

Vestland

EIE Bergen Sør

Nesttunbrekka 95


dg@eie.no

Vestland

EIE Bergen Vest

Hallheimslien 12


55 50 03 00

bergenvest@eie.no

Viken

EIE Bjørkelangen

Kompveien 2668


62 11 11 11

bjorkelangen@eie.no

Nordland

EIE Bodø

Storgata 13 A


75 56 54 00

bodo@eie.no

Viken

EIE Drammen

Erik Børresens alle 7


32 82 25 00

drammen@eie.no

Oslo

EIE Ensjø

Gladengveien 24


22 34 34 64

ensjo@eie.no

Oslo

EIE Fagerborg

Ullevålsveien 113


22 93 08 30

fagerborg@eie.no

Viken

EIE Fornebu

Solgangsbrisen 5


67 15 03 00

fornebu@eie.no

Oslo

EIE Fredensborg

Fredensborgveien 33


95 99 43 03

fredensborg@eie.no

Viken

EIE Fredrikstad

Arne Stangebyes gate 11


69 36 69 40

jal@eie.no

Oslo

EIE Frogner & Aker Brygge

Frognerveien 22


22 12 06 62

frogner@eie.no

Vestfold og Telemark

EIE Grenland

Prinsessegata 14


35 53 05 50

grenland@eie.no

Viken

EIE Hadeland

Vanneboes veg 211


46 07 46 07

hadeland@eie.no

Innlandet

EIE Hamar

Seminargata 1


62 50 71 00

innlandet@eie.no

Viken

EIE Jessheim

Saggata 7


jessheim@eie.no

Vestfold og Telemark

EIE Lågendalen

Lågaveien 25


lagendalen@eie.no

Vestfold og Telemark

EIE Larvik

Fritzøe Brygge 5D


33 74 02 34

larvik@eie.no

Viken

EIE Lillestrøm

Storgata 29


63 80 54 10

lillestrom@eie.no

Oslo

EIE Løren & Økern

Lørenveien 41 D


40 02 00 95

loren@eie.no

Oslo

EIE Majorstuen

Borgenveien 66, 0373 Oslo


21 00 44 00

majorstuen@eie.no

Innlandet

EIE Ringsaker

Brugata 3


62 50 71 00

innlandet@eie.no

Oslo

EIE Røa

Griniveien 10


22 51 11 11

roa@eie.no

Vestfold og Telemark

EIE Sandefjord

Thor Dahls gate 1-5


33 47 30 00

sandefjord@eie.no

Rogaland

EIE Sandnes

Eidsvollgata 47


93 04 49 02

sandnes@eie.no

Viken

EIE Sandvika

Kinoveien 9 A


67 55 08 00

sandvika@eie.no

Oslo

EIE Sinsen

Trondheimsveien 153-155


23 89 69 86

sinsen@eie.no

Viken

EIE Skedsmokorset

Furuholtet 1


48 10 04 00

skedsmo@eie.no

Viken

EIE Ski & Ås

Nordbyveien 27 A


64 80 97 00

ski@eie.no

Oslo

EIE Skøyen & Ullern

Karenslyst Allé 49


22 06 30 00

skoyen@eie.no

Viken

EIE Stabekk

Gml. Drammens vei 45


67 53 23 10

stabekk@eie.no

Rogaland

EIE Stavanger

Niels Juels gate 50


51 90 57 00

stavanger@eie.no

Vestfold og Telemark

EIE Stokke

Frederik Stangs gate 1


33 47 30 00

stokke@eie.no

Oslo

EIE Stovner

Stovner senter 3


22 30 18 00

stovner@eie.no

Oslo

EIE Torshov

Torshovgata 5H


21 01 68 00

torshov@eie.no

Troms og Finnmark

EIE Tromsø

Grønnegata 30


40 00 64 24

tromso@eie.no

Trøndelag

EIE Trondheim

Heimdalsvegen 4


73 20 02 10

trondheim@eie.no

Vestfold og Telemark

EIE Tønsberg

Nedre Langgate 39


33 30 70 00

tonsberg@eie.no

Oslo

EIE Veitvet

Veitvetveien 8


21 45 65 00

veitvet@eie.no

Oslo

EIE Vinderen

Borgenveien 66, 0373 Oslo


22 13 55 00

vinderen@eie.no

Oslo

EIE Økonomi


22 52 01 11

oppgjor@eie.no

Du bruker en utdatert nettleser!

Internet Explorer er utdatert og ikke lenger offisielt støttet, og utgjør en stor sikkerhetsrisiko. Du bør avinstallere dette programmet og heller bruke Microsoft Edge, Mozilla Firefox, Google Chrome, Apple Safari eller andre nettlesere som oppdateres jevnlig.

Dersom du fortsetter å bruke nettsiden i Internet Explorer eller andre utdaterte nettlesere, kan du oppleve at nettsiden ser rar ut eller ikke fungerer i det hele tatt.

Les mer her: