Finn ditt meglerkontor

Vi er de lokale ekspertene som kjenner boligmarkedet og menneskene

Oslo

EIE administrasjonen

Karenslyst Allé 49


eie@eie.no

Møre og Romsdal

EIE Ålesund

Lorkenesgata 3


70 31 00 06

alesund@eie.no

Akershus

EIE Asker

Kirkeveien 212


47 68 44 00

eieasker@eie.no

Oslo

EIE Bekkelaget & Nordstrand

Kongsveien 78


23 16 73 00

nordstrand@eie.no

Akershus

EIE Bekkestua

Gml. Ringeriksvei 35 B


67 10 38 38

bekkestua@eie.no

Vestland

EIE Bergen Nord

Eidsvågbakken 1


56 12 64 64

bergennord@eie.no

Vestland

EIE Bergen Sentrum

Eidsvågbakken 1


53 51 98 80

sentrum@eie.no

Vestland

EIE Bergen Sør

Nesttunbrekka 95


40 00 52 21

bergensor@eie.no

Vestland

EIE Bergen Vest og Fyllingsdalen

Nedbergeveien 11


55 50 03 00

bergenvest@eie.no

Buskerud

EIE Drammen

Erik Børresens alle 7


32 82 25 00

drammen@eie.no

Oslo

EIE Ensjø

Gladengveien 24


22 34 34 64

ensjo@eie.no

Akershus

EIE Fornebu

Solgangsbrisen 5


67 15 03 00

fornebu@eie.no

Oslo

EIE Fredensborg

Fredensborgveien 33


95 99 43 03

fredensborg@eie.no

Oslo

EIE Frogner & Aker Brygge

Kristinelundveien 2


22 12 06 62

frogner@eie.no

Telemark

EIE Grenland

Prinsessegata 14


grenland@eie.no

Akershus

EIE Hadeland

Vanneboes veg 211


46 07 46 07

hadeland@eie.no

Innlandet

EIE Hamar

Seminargata 1


62 50 71 00

innlandet@eie.no

Troms

EIE Harstad

Hans Egedes gate 2B


77 07 07 07

harstad@eie.no

Trøndelag

EIE Heimdal

Heimdalsvegen 4


73 20 02 10

trondheim@eie.no

Trøndelag

EIE Innherred

Kongensgate 37


48 89 18 70

innherred@eie.no

Akershus

EIE Jessheim

Saggata 7


40 40 65 84

jessheim@eie.no

Innlandet

EIE Kongsvinger

Røde Korsvegen 4


91 86 26 84

kongsvinger@eie.no

Vestfold

EIE Lågendalen

Lågaveien 25


lagendalen@eie.no

Vestfold

EIE Larvik

Fritzøe Brygge 5D


33 74 02 34

larvik@eie.no

Akershus

EIE Lillestrøm

Storgata 29


63 80 54 10

lillestrom@eie.no

Oslo

EIE Løren & Økern

Lørenveien 41 D


40 02 00 95

loren@eie.no

Akershus

EIE Lørenskog

Snøkrystallen 9


40 40 35 45

lorenskog@eie.no

Oslo

EIE Majorstuen & St. Hanshaugen

Torshovgata 5H


21 01 68 00

torshov@eie.no

Oslo

EIE Majorstuen & St. Hanshaugen

Hegdehaugsveien 24


majorstuen@eie.no

Nordland

EIE Mo i Rana

Nytorget 1


75 15 15 14

moirana@eie.no

Akershus

EIE Råholt

Gladbakkgutua 20


45 61 51 50

raholt@eie.no

Innlandet

EIE Ringsaker

Brugata 3


62 50 71 00

innlandet@eie.no

Oslo

EIE Røa, Skøyen & Ullern

Griniveien 10


22 51 11 11

roa.skoyen@eie.no

Vestfold

EIE Sandefjord

Thor Dahls gate 1-5


33 47 30 00

sandefjord@eie.no

Rogaland

EIE Sandnes

Eidsvollgata 47


93 04 49 02

sandnes@eie.no

Akershus

EIE Sandvika

Kinoveien 9 A


67 55 08 00

sandvika@eie.no

Oslo

EIE Sinsen

Trondheimsveien 153-155


23 89 69 86

sinsen@eie.no

Akershus

EIE Ski & Ås

Haugenveien 5


64 80 97 00

ski@eie.no

Akershus

EIE Stabekk

Gml. Drammens vei 45


67 53 23 10

stabekk@eie.no

Rogaland

EIE Stavanger

Niels Juels gate 50


51 90 57 00

stavanger@eie.no

Vestfold

EIE Stokke

Frederik Stangs gate 1


33 20 08 98

stokke@eie.no

Oslo

EIE Stovner

Stovner senter 3


22 30 18 00

stovner@eie.no

Troms

EIE Tromsø

Grønnegata 30


40 00 64 24

tromso@eie.no

Trøndelag

EIE Trondheim sentrum

Nedre Bakklandet 58 C


trondheim.sentrum@eie.no

Vestfold

EIE Tønsberg

Nedre Langgate 19


33 30 70 00

tonsberg@eie.no

Oslo

EIE Valkyrien

Karenslyst allé 49


99 01 96 68

valkyrien@eie.no

Oslo

EIE Veitvet

Veitvetveien 8


21 45 65 00

veitvet@eie.no

Oslo

EIE Vinderen

Slemdalsveien 70B, 0370 OSLO


22 13 55 00

vinderen@eie.no

Oslo

EIE Økonomi


22 52 01 11

oppgjor@eie.no

Du bruker en utdatert nettleser!

Internet Explorer er utdatert og ikke lenger offisielt støttet, og utgjør en stor sikkerhetsrisiko. Du bør avinstallere dette programmet og heller bruke Microsoft Edge, Mozilla Firefox, Google Chrome, Apple Safari eller andre nettlesere som oppdateres jevnlig.

Dersom du fortsetter å bruke nettsiden i Internet Explorer eller andre utdaterte nettlesere, kan du oppleve at nettsiden ser rar ut eller ikke fungerer i det hele tatt.

Les mer her: