par som sitter i sofa bilde av moderne stue

Et boligsalg er to eller flere liv som endres for alltid

Enten du er ute etter å  selge 
din bolig eller  kjøpe 
ny, så er du hjertelig velkommen til oss
card image

EIE har Norges mest fornøyde boligkunder

EIE eiendomsmegling ble bransjevinner av Norsk kundebarometer 2023. Dette er tredje gang EIE topper listen i eiendomsmeglerbransjen (2023, 2021 og 2020). 6 av de store aktørene i bransjen inngår i Norsk Kundebarometer. I tillegg til å være bransjevinner, kom EIE på 20. plass på totallisten blant 159 andre bedrifter.

Eiendomsmeglere forvalter det mest dyrebare kundene våre eier, og vi verdsetter derfor tilliten fra våre kunder høyt. Hver dag står vi på for å gi dere Premium rådgivning, og trygghet og forutsigbarhet gjennom hele boligprosessen. Vi takker ydmykt for annerkjennelsen.

Her finner du alle aktørene som var med testen: https://www.bi.no/forskning/norsk-kundebarometer/bransjeresultater-2023/

card image

Premium rådgivning

Et boligsalg er ikke bare et hjem som bytter eier. Det er to eller flere liv som endres for alltid. På begge sider har selger og kjøper noe felles – de skal ta en avgjørelse av stor betydning. Vi skal være der for begge.


Det finnes ikke ett enkelt svar på hva som gjør en megler god. For det er med meglere som med fagfolk flest - det de gjør er like viktig som det de sier. Både mennesker og boliger er forskjellige, men en vellykket salgsprosess har alltid én viktig ingrediens: Tid til å gjøre det ordentlig. Våre kunder har lagt ned mye tid og innsats i sine hjem. De fortjener det samme fra oss.


Boligen din er verdifull. Opplevelsen av å bruke EIE skal også være det. Derfor kaller vi det Premium rådgivning

card image

Verdien av et fullverdig kompetansehus

EIE konsern består av både dyktige eiendomsmeglere og advokater. Dette gir deg som kunde fordeler andre meglerhus ikke kan tilby. Om du skal selge eller kjøpe bolig kan behovet for advokattjenester melde seg. Kanskje du har arvet en bolig du skal selge sammen med søsken? Eller skal du kjøpe ut din samboer? Det er mange eksempler på boligtransaksjoner hvor det er stor verdi og et nødvendig behov for å benytte både eiendomsmegler og advokat.


EIE advokat har spisskompetanse på eiendomsrett, og bistår alle typer bedrifter med hovedtvekt på SMB og eiendomsbransjen.

Ta kontakt med EIE advokat
card image

Hva er sentralt i meglerbransjen for å redusere miljøavtrykk?

Vi har sett nærmere på boligsalgsprosessen, dvs. prosessen fra du har signert med en våre meglere frem til boligen din er solgt, for å se hvordan vi kan bidra i større grad.


EIE ble bransjevinner av Norsk Bærekraftbarometer 2023, 2022 og 2020.

Les mer om våre konkrete tiltak
Finn ditt meglerkontor

Vi er de lokale ekspertene som kjenner
boligmarkedet og menneskene

Se alle kontorer
Oslo

EIE administrasjonen

Karenslyst Allé 49
0279 Oslo


90 04 47 39

eie@eie.no

Møre og Romsdal

EIE Ålesund

Lorkenesgata 3
6002 Ålesund


70 31 00 06

alesund@eie.no

Akershus

EIE Asker

Kirkeveien 212
1387 Asker


47 68 44 00

eieasker@eie.no

Oslo

EIE Bekkelaget & Nordstrand

Kongsveien 78
1109 Oslo


23 16 73 00

nordstrand@eie.no

Akershus

EIE Bekkestua

Gml. Ringeriksvei 35 B
1319 Bekkestua


67 10 38 38

bekkestua@eie.no

Vestland

EIE Bergen Nord

Eidsvågbakken 1
5105 Eidsvåg i åsane


56 12 64 64

bergennord@eie.no

Vestland

EIE Bergen Sentrum

Eidsvågbakken 1
5105 Eidsvåg i åsane


53 51 98 80

sentrum@eie.no

Vestland

EIE Bergen Sør

Nesttunbrekka 95
5221 Nesttun


40 00 52 21

bergensor@eie.no

Vestland

EIE Bergen Vest og Fyllingsdalen

Nedbergeveien 11
5178 Loddefjord


55 50 03 00

bergenvest@eie.no

Buskerud

EIE Drammen

Erik Børresens alle 7
3015 Drammen


32 82 25 00

drammen@eie.no

Oslo

EIE Ensjø

Gladengveien 24
0661 Oslo


22 34 34 64

ensjo@eie.no

Akershus

EIE Fornebu

Solgangsbrisen 5
1364 Fornebu


67 15 03 00

fornebu@eie.no

Oslo

EIE Fredensborg

Fredensborgveien 33
0177 Oslo


95 99 43 03

fredensborg@eie.no

Oslo

EIE Frogner & Aker Brygge

Kristinelundveien 2
0268 Oslo


22 12 06 62

frogner@eie.no

Telemark

EIE Grenland

Prinsessegata 14
3707 Skien


grenland@eie.no

Akershus

EIE Hadeland

Vanneboes veg 211
2743 Harestua


46 07 46 07

hadeland@eie.no

Innlandet

EIE Hamar

Seminargata 1
2317 Hamar


62 50 71 00

innlandet@eie.no

Troms

EIE Harstad

Hans Egedes gate 2B
9405 Harstad


77 07 07 07

harstad@eie.no

Trøndelag

EIE Heimdal

Heimdalsvegen 4
7080 Heimdal


73 20 02 10

trondheim@eie.no

Trøndelag

EIE Innherred

Kongensgate 37
7715 Steinkjer


48 89 18 70

innherred@eie.no

Akershus

EIE Jessheim

Saggata 7
2053 Jessheim


40 40 65 84

jessheim@eie.no

Innlandet

EIE Kongsvinger

Røde Korsvegen 4
2208 Kongsvinger


91 86 26 84

kongsvinger@eie.no

Vestfold

EIE Lågendalen

Lågaveien 25
3264 Larvik


lagendalen@eie.no

Vestfold

EIE Larvik

Fritzøe Brygge 5D
3264 Larvik


33 74 02 34

larvik@eie.no

Akershus

EIE Lillestrøm

Storgata 29
2000 Lillestrøm


63 80 54 10

lillestrom@eie.no

Oslo

EIE Løren & Økern

Lørenveien 41 D
0507 Oslo


40 02 00 95

loren@eie.no

Akershus

EIE Lørenskog

Snøkrystallen 9
1470 Lørenskog


40 40 35 45

lorenskog@eie.no

Oslo

EIE Majorstuen & St. Hanshaugen

Torshovgata 5H
0476 Oslo


21 01 68 00

torshov@eie.no

Oslo

EIE Majorstuen & St. Hanshaugen

Hegdehaugsveien 24
0352 Oslo


majorstuen@eie.no

Nordland

EIE Mo i Rana

Nytorget 1
8602 Mo i Rana


75 15 15 14

moirana@eie.no

Akershus

EIE Råholt

Gladbakkgutua 20
2070 Råholt


45 61 51 50

raholt@eie.no

Innlandet

EIE Ringsaker

Brugata 3
2380 Brumunddal


62 50 71 00

innlandet@eie.no

Oslo

EIE Røa, Skøyen & Ullern

Griniveien 10
0756 Oslo


22 51 11 11

roa.skoyen@eie.no

Vestfold

EIE Sandefjord

Thor Dahls gate 1-5
3210 Sandefjord


33 47 30 00

sandefjord@eie.no

Rogaland

EIE Sandnes

Eidsvollgata 47
4307 Sandnes


93 04 49 02

sandnes@eie.no

Akershus

EIE Sandvika

Kinoveien 9 A
1337 Sandvika


67 55 08 00

sandvika@eie.no

Oslo

EIE Sinsen

Trondheimsveien 153-155
0570 Oslo


23 89 69 86

sinsen@eie.no

Akershus

EIE Ski & Ås

Haugenveien 5
1423 Ski


64 80 97 00

ski@eie.no

Akershus

EIE Stabekk

Gml. Drammens vei 45
1321 Stabekk


67 53 23 10

stabekk@eie.no

Rogaland

EIE Stavanger

Niels Juels gate 50
4008 Stavanger


51 90 57 00

stavanger@eie.no

Vestfold

EIE Stokke

Frederik Stangs gate 1
3160 Stokke


33 20 08 98

stokke@eie.no

Oslo

EIE Stovner

Stovner senter 3
0913 Oslo


22 30 18 00

stovner@eie.no

Troms

EIE Tromsø

Grønnegata 30
9008 Tromsø


40 00 64 24

tromso@eie.no

Trøndelag

EIE Trondheim sentrum

Nedre Bakklandet 58 C
7014 Trondheim


trondheim.sentrum@eie.no

Vestfold

EIE Tønsberg

Nedre Langgate 19
3126 Tønsberg


33 30 70 00

tonsberg@eie.no

Oslo

EIE Valkyrien

Karenslyst allé 49
0279 Oslo


99 01 96 68

valkyrien@eie.no

Oslo

EIE Veitvet

Veitvetveien 8
0596 Oslo


21 45 65 00

veitvet@eie.no

Oslo

EIE Vinderen

Slemdalsveien 70B, 0370 OSLO
0370 Oslo


22 13 55 00

vinderen@eie.no

Oslo

EIE Økonomi


0217 Oslo


22 52 01 11

oppgjor@eie.no

Artikler

card default

Selge bolig? Her er nøkkeltipsene for å lykkes

Å selge bolig er en viktig beslutning, og det er avgjørende å gjøre det riktig for å oppnå best mulig resultat. I denne artikkelen vil vi dele noen verdifulle råd for å sikre et smidig og vellykket boligsalg, spesielt når markedet er litt roligere og konkurransen er lavere.

Les mer
card default

Boligprisene i ditt område

Her kan du se hvordan boligprisene har utviklet seg i Norge den siste måneden. Boligprisstatistikken viser hvor mange boliger som har blitt solgt og kvadratmeterpris.

Les mer
card default

Hva betyr energimerkingen i boligannonsen?

Energimerking er et tiltak for å vise hvor energieffektiv boligen din er. Når du kjøper bolig, kan det å sjekke energiattesten si mye om hvor store strømutgifter du vil få ved å bo i boligen.
Les mer
Boligen din er verdifull. Opplevelsen av å bruke EIE skal også være det. Derfor kaller vi det Premium rådgivning

Du bruker en utdatert nettleser!

Internet Explorer er utdatert og ikke lenger offisielt støttet, og utgjør en stor sikkerhetsrisiko. Du bør avinstallere dette programmet og heller bruke Microsoft Edge, Mozilla Firefox, Google Chrome, Apple Safari eller andre nettlesere som oppdateres jevnlig.

Dersom du fortsetter å bruke nettsiden i Internet Explorer eller andre utdaterte nettlesere, kan du oppleve at nettsiden ser rar ut eller ikke fungerer i det hele tatt.

Les mer her: