par som drikker kaffe på trappa dekor i kjøkken

Et boligsalg er to eller flere liv som endres for alltid

Enten du er ute etter å  selge 
din bolig eller  kjøpe 
ny, så er du hjertelig velkommen til oss
card image

Premium rådgivning

Et boligsalg er ikke bare et hjem som bytter eier. Det er to eller flere liv som endres for alltid. På begge sider har selger og kjøper noe felles – de skal ta en avgjørelse av stor betydning. Vi skal være der for begge.


Det finnes ikke ett enkelt svar på hva som gjør en megler god. For det er med meglere som med fagfolk flest - det de gjør er like viktig som det de sier. Både mennesker og boliger er forskjellige, men en vellykket salgsprosess har alltid én viktig ingrediens: Tid til å gjøre det ordentlig. Våre kunder har lagt ned mye tid og innsats i sine hjem. De fortjener det samme fra oss.


Boligen din er verdifull. Opplevelsen av å bruke EIE skal også være det. Derfor kaller vi det Premium rådgivning

card image

Hva er sentralt i meglerbransjen for å redusere miljøavtrykk?

Vi har sett nærmere på boligsalgsprosessen, dvs. prosessen fra du har signert med en våre meglere frem til boligen din er solgt, for å se hvordan vi kan bidra i større grad.

Les mer om våre konkrete tiltak
Finn ditt meglerkontor

Vi er de lokale ekspertene som kjenner
boligmarkedet og menneskene

Se alle kontorer
Oslo

EIE administrasjonen

Karenslyst Allé 49
0279 Oslo


90 04 47 39

eie@eie.no

Møre og Romsdal

EIE Ålesund

Lorkenesgata 3
6002 Ålesund


70 31 00 06

alesund@eie.no

Viken

EIE Asker

Bankveien 11
1383 Asker


66 90 15 00

asker@eie.no

Oslo

EIE Bekkelaget & Nordstrand

Kongsveien 78
1109 Oslo


23 16 73 00

nordstrand@eie.no

Viken

EIE Bekkestua

Gml. Ringeriksvei 35 B
1319 Bekkestua


67 10 38 38

bekkestua@eie.no

Vestland

EIE Bergen Nord

Eidsvågbakken 1
5105 Eidsvåg i åsane


56 12 64 64

bergennord@eie.no

Vestland

EIE Bergen Sentrum

Edvard Griegs vei 3 C
5059 Bergen


53 51 98 80

kronstad@eie.no

Vestland

EIE Bergen Sør

Nesttunbrekka 95
5221 Nesttun


40 00 52 21

bergensor@eie.no

Vestland

EIE Bergen Vest og Fyllingsdalen

Hallheimslien 12
5184 Olsvik


55 50 03 00

bergenvest@eie.no

Nordland

EIE Bodø

Storgata 13 A
8006 Bodø


75 56 54 00

bodo@eie.no

Viken

EIE Drammen

Erik Børresens alle 7
3015 Drammen


32 82 25 00

drammen@eie.no

Oslo

EIE Ensjø

Gladengveien 24
0661 Oslo


22 34 34 64

ensjo@eie.no

Oslo

EIE Fagerborg

Ullevålsveien 113
0359 Oslo


22 93 08 30

fagerborg@eie.no

Viken

EIE Fornebu

Solgangsbrisen 5
1364 Fornebu


67 15 03 00

fornebu@eie.no

Oslo

EIE Fredensborg

Fredensborgveien 33
0177 Oslo


95 99 43 03

fredensborg@eie.no

Viken

EIE Fredrikstad

Arne Stangebyes gate 11
1601 Fredrikstad


69 36 69 40

jal@eie.no

Oslo

EIE Frogner & Aker Brygge

Kristinelundveien 2
0268 Oslo


22 12 06 62

frogner@eie.no

Vestfold og Telemark

EIE Grenland

Prinsessegata 14
3707 Skien


35 53 05 50

grenland@eie.no

Viken

EIE Hadeland

Vanneboes veg 211
2743 Harestua


46 07 46 07

hadeland@eie.no

Innlandet

EIE Hamar

Seminargata 1
2317 Hamar


62 50 71 00

innlandet@eie.no

Viken

EIE Jessheim

Saggata 7
2053 Jessheim


jessheim@eie.no

Vestfold og Telemark

EIE Lågendalen

Lågaveien 25
3264 Larvik


lagendalen@eie.no

Vestfold og Telemark

EIE Larvik

Fritzøe Brygge 5D
3264 Larvik


33 74 02 34

larvik@eie.no

Viken

EIE Lillestrøm

Storgata 29
2000 Lillestrøm


63 80 54 10

lillestrom@eie.no

Oslo

EIE Løren & Økern

Lørenveien 41 D
0507 Oslo


40 02 00 95

loren@eie.no

Viken

EIE Lørenskog

Storgata 29
2000 Lillestrøm


cl@eie.no

Innlandet

EIE Ringsaker

Brugata 3
2380 Brumunddal


62 50 71 00

innlandet@eie.no

Oslo

EIE Røa

Griniveien 10
0756 Oslo


22 51 11 11

roa@eie.no

Vestfold og Telemark

EIE Sandefjord

Thor Dahls gate 1-5
3210 Sandefjord


33 47 30 00

sandefjord@eie.no

Rogaland

EIE Sandnes

Eidsvollgata 47
4307 Sandnes


sandnes@eie.no

Viken

EIE Sandvika

Kinoveien 9 A
1337 Sandvika


67 55 08 00

sandvika@eie.no

Oslo

EIE Sinsen

Trondheimsveien 153-155
0570 Oslo


23 89 69 86

sinsen@eie.no

Viken

EIE Skedsmokorset

Furuholtet 1
2020 Skedsmokorset


48 10 04 00

skedsmo@eie.no

Viken

EIE Ski & Ås

Haugenveien 5
1423 Ski


64 80 97 00

ski@eie.no

Oslo

EIE Skøyen & Ullern

Karenslyst Allé 49
0279 Oslo


22 06 30 00

skoyen@eie.no

Viken

EIE Stabekk

Gml. Drammens vei 45
1321 Stabekk


67 53 23 10

stabekk@eie.no

Rogaland

EIE Stavanger

Niels Juels gate 50
4008 Stavanger


51 90 57 00

stavanger@eie.no

Vestfold og Telemark

EIE Stokke

Frederik Stangs gate 1
3160 Stokke


33 20 08 98

stokke@eie.no

Oslo

EIE Stovner

Stovner senter 3
0913 Oslo


22 30 18 00

stovner@eie.no

Oslo

EIE Torshov

Torshovgata 5H
0476 Oslo


21 01 68 00

torshov@eie.no

Troms og Finnmark

EIE Tromsø

Grønnegata 30
9008 Tromsø


40 00 64 24

tromso@eie.no

Trøndelag

EIE Trondheim

Heimdalsvegen 4
7080 Heimdal


73 20 02 10

trondheim@eie.no

Vestfold og Telemark

EIE Tønsberg

Nedre Langgate 39
3103 Tønsberg


33 30 70 00

tonsberg@eie.no

Oslo

EIE Veitvet

Veitvetveien 8
0596 Oslo


21 45 65 00

veitvet@eie.no

Oslo

EIE Vinderen

Slemdalsveien 70B, 0370 OSLO
0370 Oslo


22 13 55 00

vinderen@eie.no

Oslo

EIE Økonomi


0217 Oslo


22 52 01 11

oppgjor@eie.no

Artikler

card default

Boligprisene i ditt område

Her kan du se hvordan boligprisene har utviklet seg i Norge den siste måneden. Boligprisstatistikken viser hvor mange boliger som har blitt solgt og kvadratmeterpris.

Les mer
card default

Slik finner du ut hva boligen din verdt

Det finnes flere måter å sjekke ut hva boligen kan være verdt med ulik grad av nøyaktighet. Her viser vi deg noen måter som gjør at du raskt kan komme i gang med å få vite verdien på boligen din.

Les mer
card default

Gjør huset ditt klart for vinteren

Høsten er tiden for å forberede hjemmet på vinteren.

Les mer
Boligen din er verdifull. Opplevelsen av å bruke EIE skal også være det. Derfor kaller vi det Premium rådgivning

Du bruker en utdatert nettleser!

Internet Explorer er utdatert og ikke lenger offisielt støttet, og utgjør en stor sikkerhetsrisiko. Du bør avinstallere dette programmet og heller bruke Microsoft Edge, Mozilla Firefox, Google Chrome, Apple Safari eller andre nettlesere som oppdateres jevnlig.

Dersom du fortsetter å bruke nettsiden i Internet Explorer eller andre utdaterte nettlesere, kan du oppleve at nettsiden ser rar ut eller ikke fungerer i det hele tatt.

Les mer her: