EIE eiendomsmegling Harstad søker en serviceinnstilt og pålitelig visningsassistent på Vestvågøy i Lofoten som kan bistå med gjennomføring av felles- og privatvisninger i forbindelse med våre boligsalg i Lofoten. Vi har nylig fått en ny eiendomsmegler på laget Sandra Elisabeth Jakobsen, som også skal selge boliger i Lofoten, og ser etter en fleksibel person som kan bidra med jevnlig bistand på visninger.
Arbeidsoppgaver
- Gjennomføre felles- og privatvisninger
- Ta imot og følge opp interessenter på visning
- Bistå megler ved praktiske behov
Arbeidet er timesbasert, og vi ser for oss et behov på cirka 10–20 timer per måned. Arbeidsmengden vil kunne variere ut fra antall boligsalg og visninger.
Vi tilbyr
- Fleksibel arbeidshverdag
- Gode betingelser
- Kjøregodtgjørelse etter statens satser
- En variert og sosial arbeidshverdag i et spennende eiendomsmarked i Lofoten
Kvalifikasjoner
- Førerkort klasse B
- Pålitelig og ansvarsbevisst
- Serviceinnstilt og komfortabel med å møte mennesker
- Fleksibel med hensyn til tidspunkt for visninger
Stillingen kan passe godt for eksempel for pensjonister, studenter eller andre som har en fleksibel arbeidshverdag og ønsker en spennende ekstrajobb.
Møt Knut – visningsassistent i EIE Harstad
Knut Grimsbo har jobbet som visningsassistent i snart fire år – og stortrives i jobben. Etter rundt 37 år som politibetjent valgte Knut å pensjonere seg. Han ønsket likevel å ha noe meningsfylt å fylle dagene med, og da muligheten som visningsassistent i EIE dukket opp, viste det seg å være en perfekt kombinasjon med pensjonisttilværelsen.
– Jeg har jobbet i snart fire år som visningsassistent, og trives veldig godt med jobben. Det er en sosial jobb, både gjennom kontakten med kollegaene og med menneskene jeg møter på visning, forteller Knut.
Som visningsassistent får Knut møte mange forskjellige mennesker og være med på salg av boliger i ulike områder. Ingen visninger er helt like, og den fleksible arbeidshverdagen gjør det enkelt å kombinere jobben med andre aktiviteter.
– Jeg synes det er spennende å få være med på boligsalg og møte nye mennesker. Samtidig er jobben fleksibel, noe som passer veldig godt for meg.
For Knut har stillingen blitt en fin måte å fortsette å være aktiv og sosial på, samtidig som han selv kan ha en fleksibel hverdag.
Kanskje dette er jobben for deg også? Er du positiv, serviceinnstilt og kunne tenke deg en fleksibel jobb innen eiendom? Da hører vi gjerne fra deg!
Kort søknad sendes til daglig leder Tord Bergersen:
Tord Bergersen
928 06 387 | tord.bergersen@eie.no
EIE eiendomsmegling Harstad
Om arbeidsgiveren
I dag har EIE over 50 kontorer og vi gjennomfører ca 10 000 omsetninger hvert år.
EIE har hele tiden vokst ved å speile våre kunders behov. Utover megling av boliger, besitter vi i dag kompetanse innen næringsmegling, nybygg og advokattjenester knyttet til alle juridiske aspekter ved kjøp og salg av eiendom. Evnen til å lytte til våre kunders tilbakemeldinger, kombinert med høy kompetanse og solid erfaring, har gjort oss til landets største uavhengige meglerkjede.
Både mennesker og boliger er forskjellige, men en vellykket prosess har alltid én viktig ingrediens: Tid til å gjøre det ordentlig. Våre kunder har lagt ned mye innsats i sine hjem og sine prosjekter - de fortjener det samme fra oss. Vi stiller derfor bransjens høyeste krav til oss selv, og er den eneste eiendomsmeglerkjeden som krever doble etterutdanningspoeng av våre meglere.
I EIE ønsker vi rett og slett å være best rustet til å gjøre den beste jobben for deg. Derfor kaller vi det Premium rådgivning.