Digital salgsoppgave
Dugnadsveien 21
Prisantydning
kr 4 300 000,-
- Fellesgjeld
- kr 20 894,-
- Omkostninger
- kr 29 505,-
- Totalpris
- kr 4 350 399,-
Innbydende 2-roms toppleilighet - Rolig og populær beliggenhet med marka som nærmeste nabo - Perfekt førstegangskjøp!
- Boligtype
- Leilighet
- Eierform
- Andel
- Andelsnummer
- 59
- Antall soverom
- 1 soverom
- Etasje
- 3
- Internt bruksareal (BRA-i)
- 57 m²
- Bruksareal (BRA)
- 69 m²
- Eksternt bruksareal (BRA-e)
- 12 m²
- Balkong/Terrasse (TBA)
- 6 m²
- Fellesutgifter
- kr 3 621,- / mnd
- Prisantydning
- kr 4 300 000,-
- Omkostninger
- kr 29 505,-
- Fellesgjeld
- kr 20 894,-
- Totalpris
- kr 4 350 399,-
- Fellesformue
- kr 18 657,-
- Byggeår
- 1953
- Energimerking
- F (Rød)
- Tomt
- Eiet tomt 12 580 m²
- Matrikkel
- knr. 0301, gnr. 86, bnr. 626
- Oppdragsnummer
- 71260163
| Prisantydning | 4 300 000,- |
| Andel av fellesgjeld | 20 894,- |
| Pantattest kjøper | 260,- |
| Tingl.gebyr BRL-skjøte | 545,- |
| Tingl.gebyr pantedokument BRL | 545,- |
| Gebyr utlysing forkjøpsrett (kjøper) | 8 255,- |
| Boligkjøperpakken Gjensidige | 9 950,- |
| Boligkjøperpakken Gjensidige | 9 950,- |
| TOTALPRIS | 4 350 399,- |
- Salgsoppgave
- Egenerklæringsskjema.pdf
- Energiattest.pdf
- Nabolagsprofil-4803745.pdf
- Ferdigattest - tilleggsisolering med fasadeendring.pdf
- Approbasjon - nye balkonger.pdf
- Approbasjon - utskifting av vinduer.pdf
- Approbasjon - våningshus.pdf
- Reguleringskart.pdf
- Mangler du egenkapital - kjøp med Finit Deleie.pdf
- Vedtekter.pdf
- Protokoll fra årsmøte 2026.pdf
- Innkalling til årsmøte 2026.pdf
- Husordensregler.pdf
- Gå til budgivning