Digital salgsoppgave
Lunden 7 B
Prisantydning
kr 3 350 000,-
- Fellesgjeld
- kr 45 474,-
- Omkostninger
- kr 96 170,-
- Totalpris
- kr 3 491 644,-
Oppussingsobjekt! Romslig og lys 2-roms selveierleilighet | Sydvendt balkong på ca. 8 kvm | Bad fra 2011
- Boligtype
- Leilighet
- Eierform
- Eierseksjon
- Antall soverom
- 1 soverom
- Etasje
- 2
- Internt bruksareal (BRA-i)
- 50 m²
- Bruksareal (BRA)
- 55 m²
- Eksternt bruksareal (BRA-e)
- 5 m²
- Balkong/Terrasse (TBA)
- 8 m²
- Fellesutgifter
- kr 4 915,- / mnd
- Prisantydning
- kr 3 350 000,-
- Omkostninger
- kr 96 170,-
- Fellesgjeld
- kr 45 474,-
- Totalpris
- kr 3 491 644,-
- Fellesformue
- kr 31 248,-
- Byggeår
- 1964
- Energimerking
- D (Gul)
- Tomt
- Eiet tomt 16 920 m²
- Matrikkel
- knr. 0301, gnr. 88, bnr. 269, snr. 11
- Oppdragsnummer
- 6260057
| Prisantydning | 3 350 000,- |
| Andel av fellesgjeld | 45 474,- |
| Pantattest kjøper | 260,- |
| Tingl.gebyr pantedokument | 545,- |
| Tingl.gebyr skjøte | 545,- |
| Boligkjøperpakken Gjensidige | 9 950,- |
| 2,5% dokumentavgift | 84 870,- |
| TOTALPRIS | 3 491 644,- |
- Gå til budgivning
Få full oversikt