Digital salgsoppgave
Halvdan Kvitbeins vei 49
Prisantydning
Objektet er solgt!
BUD INNKOMMET Lekker enebolig, med rene linjer og et elegant uttrykk. 4 sov, to bad, garasje og to stuer. Må oppleves.
- Boligtype
- Enebolig
- Eierform
- Selveier
- Antall soverom
- 4 soverom
- Internt bruksareal (BRA-i)
- 197 m²
- Eksternt bruksareal (BRA-e)
- 47 m²
- Balkong/Terrasse (TBA)
- 150 m²
- Bruttoareal (BTA)
- 244 m²
- Kommunale avgifter
- kr 19 470,- / år
- Prisantydning
- kr 6 890 000,-
- Omkostninger
- kr 193 750,-
- Totalpris
- kr 7 083 750,-
- Byggeår
- 2017
- Energimerking
- C
- Tomt
- 803 m²
- Matrikkel
- knr.3905, gnr.41, bnr.55,
- Oppdragsnummer
- 88250016
| Prisantydning | 6 890 000,- |
| Pantattest kjøper | 260,- |
| Tingl.gebyr pantedokument | 545,- |
| Tingl.gebyr skjøte | 545,- |
| Boligkjøperpakke (valgfritt) | 19 900,- |
| Dokumentavgift | 172 500,- |
| TOTALPRIS | 7 083 750,- |
Vennligst ta kontakt med megler om budgivningen.
Få full oversikt