Digital salgsoppgave
Øvre Langgate 8
Prisantydning
kr 2 900 000,-
- Omkostninger
- kr 83 800,-
- Totalpris
- kr 2 983 800,-
Flott, nyoppusset leilighet med lekkert kjøkken, garasjeplass, lave felleskostnader og god planløsning. Midt i byen!
- Boligtype
- Leilighet
- Eierform
- Eierseksjon
- Antall soverom
- 1 soverom
- Etasje
- 1
- Internt bruksareal (BRA-i)
- 49 m²
- Bruksareal (BRA)
- 51 m²
- Eksternt bruksareal (BRA-e)
- 2 m²
- Balkong/Terrasse (TBA)
- 13 m²
- Fellesutgifter
- kr 1 310,- / mnd
- Kommunale avgifter
- kr 14 150,- / år
- Prisantydning
- kr 2 900 000,-
- Omkostninger
- kr 83 800,-
- Totalpris
- kr 2 983 800,-
- Byggeår
- 1983
- Energimerking
- E (Rød)
- Tomt
- Eiet tomt 427 m²
- Matrikkel
- knr. 3905, gnr. 1002, bnr. 332, snr. 2
- Oppdragsnummer
- 67251240
| Prisantydning | 2 900 000,- |
| Pantattest kjøper | 260,- |
| Tingl.gebyr pantedokument | 545,- |
| Tingl.gebyr skjøte | 545,- |
| Boligkjøperpakken Gjensidige | 9 950,- |
| 2,5% dokumentavgift | 72 500,- |
| TOTALPRIS | 2 983 800,- |
- Gå til budgivning
Få full oversikt