Digital salgsoppgave
Brundalsgrenda 9
Prisantydning
Objektet er solgt!
Lekker 4-roms fra 2010 med herlig uteområde | P-plass i parkeringskjeller, heis & bod | Nyere hvitevarer fra 21-24
- Boligtype
- Leilighet
- Eierform
- Eierseksjon
- Antall soverom
- 3 soverom
- Etasje
- 1
- Internt bruksareal (BRA-i)
- 78 m²
- Eksternt bruksareal (BRA-e)
- 4 m²
- Balkong/Terrasse (TBA)
- 13 m²
- Bruttoareal (BTA)
- 82 m²
- Fellesutgifter
- kr 4 678,- / mnd
- Kommunale avgifter
- kr 14 628,- / år
- Prisantydning
- kr 3 890 000,-
- Omkostninger
- kr 119 820,-
- Totalpris
- kr 4 009 820,-
- Fellesformue
- kr 13 610,-
- Byggeår
- 2010
- Energimerking
- C
- Matrikkel
- knr.5001, gnr.16, bnr.65,
- Oppdragsnummer
- 133240188
| Prisantydning | 3 890 000,- |
| Pantattest kjøper | 200,- |
| Tingl.gebyr pantedokument | 500,- |
| Tingl.gebyr skjøte | 500,- |
| Boligkjøperpakke (valgfritt) | 9 250,- |
| Dokumentavgift | 109 370,- |
| TOTALPRIS | 4 009 820,- |
Som interessent eller budgiver er du selv ansvarlig for å gjøre deg kjent med informasjonen om eiendommen som fremgår av salgsdokumentene. Det tas forbehold om eventuelle feil i den digitale salgsoppgaven.
Vennligst ta kontakt med megler om budgivningen.
Få full oversikt