EIE konsernet

Premium rådgivning innenfor eiendom, nybygg, næringsmegling og advokattjenester
  • EIE eiendomsmegling

    Selge eller kjøpe bolig? Vi er de lokale ekspertene som kjenner menneskene og markedet
  • EIE nybygg

    Premium rådgivning enten du skal selge eller kjøpe nybygg
  • EIE næringsmegling

    Spisskompetanse i forbindelse med kjøp og salg av næringseiendom
  • EIE advokat

    Våre advokater har spisskompetanse på eiendomsrett

Nyhetsbrev

Hold deg oppdatert gjennom vårt nyhetsbrev
  • Prisliste EIE eiendomsmegling
  • Prisliste Anticimex boligselgerforsikring
  • Instagram
© 2026 EIE Franchise AS
  • Åpenhetsloven
  • Personvernerklæring
  • Cookie-innstillinger
Digital salgsoppgave

Gøteborggata 49

  • 0566 Oslo

Objektet er solgt!
Lys og moderne 3-roms hjørneleilighet i høy 1.etg|Hjørnebalkong med kveldssol|God planløsning| Familievennlig!
FinitRenteforsikring

Unngå doble renteutgifter

Boligtype
Leilighet
Eierform
Eierseksjon
Antall soverom
2 soverom
Etasje
1
Internt bruksareal (BRA-i)
62 m²
Bruksareal (BRA)
68 m²
Eksternt bruksareal (BRA-e)
6 m²
Balkong/Terrasse (TBA)
8 m²
Fellesutgifter
kr 3 987,- / mnd
Prisantydning
kr 5 990 000,-
Omkostninger
kr 161 920,-
Fellesgjeld
kr 127 749,-
Totalpris
kr 6 279 669,-
Fellesformue
kr 20 670,-
Byggeår
2002
Energimerking
None (Ingen)
Tomt
Eiet tomt 2 207 m²
Matrikkel
knr. 0301, gnr. 227, bnr. 203, snr. 18
Oppdragsnummer
15251293
Ruben André Winther Gullie

Ruben André Winther Gullie

Eiendomsmegler | Partner
EIE Ullevål & Sagene

916 73 702
rg@eie.no
Les om Ruben
Tale Serine Haddal

Tale Serine Haddal

Eiendomsmeglerfullmektig
EIE Ullevål & Sagene

478 16 133
th@eie.no
Les om Tale
Prisantydning5 990 000,-
Andel av fellesgjeld127 749,-
2,5% dokumentavgift161 920,-
TOTALPRIS6 279 669,-

• Sett deg godt inn objektet og les salgsoppgaven nøye før du gir bud. Du kan spørre megler for mer informasjon om budgivingsprosessen.

Vennligst ta kontakt med megler om budgivningen.

  • Valg av eiendomsmeglingsforetak skal være frivillig. Eiendomsmeglingsforetak kan ikke inngå oppdrag om eiendomsmegling dersom inngåelsen av oppdraget er satt som vilkår i avtale om annet enn eiendomsmegling, f.eks. tilbud om lån eller andre banktjenester, jf. Lov om eiendomsmegling § 6-3 (3).

Få full oversikt

EIE portalen - ditt boligunivers

Kom i gang