Digital salgsoppgave
Varholvegen 90
Prisantydning
kr 5 600 000,-
- Omkostninger
- kr 140 000,-
- Totalpris
- kr 5 740 000,-
Renovert, stilig enebolig m/ innholdsrik, usjenert bakhage m/ bl.a sommerstue og utekjøkken
- Boligtype
- Enebolig
- Eierform
- Selveier
- Antall soverom
- 2 soverom
- Etasje
- 3
- Internt bruksareal (BRA-i)
- 200 m²
- Bruksareal (BRA)
- 240 m²
- Eksternt bruksareal (BRA-e)
- 40 m²
- Balkong/Terrasse (TBA)
- 173 m²
- Kommunale avgifter
- kr 14 978,- / år
- Prisantydning
- kr 5 600 000,-
- Omkostninger
- kr 140 000,-
- Totalpris
- kr 5 740 000,-
- Byggeår
- 1976
- Energimerking
- G (Oransje)
- Tomt
- Eiet tomt 1 076 m²
- Matrikkel
- knr. 1579, gnr. 50, bnr. 46
- Oppdragsnummer
- 21250007
| Prisantydning | 5 600 000,- |
| 2,5% dokumentavgift | 140 000,- |
| TOTALPRIS | 5 740 000,- |
- Salgsoppgave
- Tilstandsrapport Varholvegen 90.pdf
- Egenerklæring.pdf
- Energiattest-2025-176791-20251006-Varholvegen90-1579-50-46-0-10350654 (1).pdf
- Bygningstegninger bolig.pdf
- Bygningstegninger tilbygg.pdf
- Bygningstegninger.pdf
- Ferdigattest.pdf
- Grunnkart_A4S_29.09.2025_10.40.pdf
- Kommuneplankart_A4S_29.09.2025_10.40.pdf
- Midlertidig brukstillatelse.pdf
- Reguleringsplankart_A4S_29.09.2025_10.40.pdf
- Situasjonskart.pdf
- Vedtak avkjørsel 2.pdf
- Vedtak avkjørsel.pdf
- Vedtak byggetillatelse.pdf
- Vegstatuskart_15790005000460000000_1759131618.pdf
- Nabolagsprofil-4466014.pdf
- Gå til budgivning
Få full oversikt