Digital salgsoppgave
Bjørndalsskogen 121
Prisantydning
Objektet er solgt!
Bergen Vest | Lys 2-roms toppleilighet med solrik balkong, utsikt, fast garasjeplass med lader. Sentral beliggenhet!
- Boligtype
- Leilighet
- Eierform
- Andel
- Andelsnummer
- 182
- Antall soverom
- 1 soverom
- Etasje
- 4
- Internt bruksareal (BRA-i)
- 47 m²
- Bruksareal (BRA)
- 51 m²
- Eksternt bruksareal (BRA-e)
- 4 m²
- Balkong/Terrasse (TBA)
- 7 m²
- Fellesutgifter
- kr 5 766,- / mnd
- Prisantydning
- kr 2 490 000,-
- Fellesgjeld
- kr 213 346,-
- Totalpris
- kr 2 703 345,-
- Fellesformue
- kr 6 573,-
- Byggeår
- 1975
- Energimerking
- F (Rød)
- Tomt
- Eiet tomt 141 724 m²
- Matrikkel
- knr. 4601, gnr. 122, bnr. 337
- Oppdragsnummer
- 24251184
| Prisantydning | 2 490 000,- |
| Andel av fellesgjeld | 213 345,- |
| TOTALPRIS | 2 703 345,- |
Vennligst ta kontakt med megler om budgivningen.
Få full oversikt