Digital salgsoppgave

Rukkedalsvegen 90

  • 3540 Nesbyen
  • Nesbyen kommune
Handlinger
Budgivning
Prisantydning
kr 2 450 000,-
Omkostninger
kr 62 600,-
Totalpris
kr 2 512 600,-
Stor hyggelig familiebolig - nær skole idrettsanlegg og sentrum | nesten 4 mål tomt | 4 soverom, 2 bad, 3 stuer
Boligtype
Enebolig
Eierform
Selveier
Antall soverom
4 soverom
Etasje
2
Internt bruksareal (BRA-i)
249 m²
Bruksareal (BRA)
283 m²
Eksternt bruksareal (BRA-e)
34 m²
Balkong/Terrasse (TBA)
4 m²
Kommunale avgifter
kr 24 455,- / år
Prisantydning
kr 2 450 000,-
Omkostninger
kr 62 600,-
Totalpris
kr 2 512 600,-
Byggeår
1953
Energimerking
G (Gul)
Tomt
Eiet tomt 3 895 m²
Matrikkel
knr. 3322, gnr. 71, bnr. 81
Oppdragsnummer
28250055
Prisantydning2 450 000,-
Pantattest kjøper260,-
Tingl.gebyr pantedokument545,-
Tingl.gebyr skjøte545,-
2,5% dokumentavgift61 250,-
TOTALPRIS2 512 600,-

Få full oversikt

EIE portalen - ditt boligunivers