Digital salgsoppgave
Bjørnebyvegen 16
Prisantydning
Objektet er solgt!
Enebolig på Ugla med masse kvaliteter | Godt vedlikeholdt | Beliggenhet med Bymarka rett ved | Garasje og carport
- Boligtype
- Enebolig
- Eierform
- Selveier
- Antall soverom
- 3 soverom
- Internt bruksareal (BRA-i)
- 123 m²
- Bruksareal (BRA)
- 156 m²
- Eksternt bruksareal (BRA-e)
- 33 m²
- Balkong/Terrasse (TBA)
- 26 m²
- Kommunale avgifter
- kr 20 290,- / år
- Prisantydning
- kr 7 500 000,-
- Omkostninger
- kr 228 830,-
- Totalpris
- kr 7 728 830,-
- Byggeår
- 1972
- Energimerking
- E (Oransje)
- Tomt
- Eiet tomt 1 314 m²
- Matrikkel
- knr. 5001, gnr. 103, bnr. 571
- Oppdragsnummer
- 33260004
| Prisantydning | 7 500 000,- |
| Pantattest kjøper | 260,- |
| Tingl.gebyr pantedokument | 585,- |
| Tingl.gebyr skjøte | 585,- |
| Boligkjøperpakken Gjensidige | 19 900,- |
| 2,5% dokumentavgift | 207 500,- |
| TOTALPRIS | 7 728 830,- |
Vennligst ta kontakt med megler om budgivningen.
Få full oversikt