Digital salgsoppgave
Sjødalshaugen 24
Prisantydning
kr 3 900 000,-
- Omkostninger
- kr 118 750,-
- Totalpris
- kr 4 018 750,-
Familievennlig enebolig m/4 soverom | Gode solforhold og sjøutsikt | Carport | Gangavstand til Mastrevik torg
- Boligtype
- Enebolig
- Eierform
- Selveier
- Antall soverom
- 4 soverom
- Etasje
- 2
- Internt bruksareal (BRA-i)
- 123 m²
- Bruksareal (BRA)
- 128 m²
- Eksternt bruksareal (BRA-e)
- 5 m²
- Balkong/Terrasse (TBA)
- 75 m²
- Kommunale avgifter
- kr 23 916,- / år
- Prisantydning
- kr 3 900 000,-
- Omkostninger
- kr 118 750,-
- Totalpris
- kr 4 018 750,-
- Byggeår
- 2014
- Energimerking
- C (Lysegrønn)
- Tomt
- Eiet tomt 682 m²
- Matrikkel
- knr. 4632, gnr. 142, bnr. 225
- Oppdragsnummer
- 37260241
| Prisantydning | 3 900 000,- |
| Pantattest kjøper | 260,- |
| Tingl.gebyr pantedokument | 545,- |
| Tingl.gebyr skjøte | 545,- |
| Boligkjøperpakken Gjensidige | 19 900,- |
| 2,5% dokumentavgift | 97 500,- |
| TOTALPRIS | 4 018 750,- |
- Salgsoppgave
- TILSTANDSRAPPORT.pdf
- EGENERKLÆRING..pdf
- ENERGIATTEST.pdf
- Nabolagsprofil-4745665.pdf
- OVERSIKTSKART/MATRIKKELKART.pdf
- Forslag - reguleringsføresegner - gbnr 142 - 225.pdf
- Forenkla planskildring, mindre reguleringsendring:.pdf
- PLANKART FORSLAG - gbnr 142 - 225.pdf
- Gjensidige Produktark Boligkjøperpakke 1-sidig til Salgsoppgave.pdf
- Gjensidige Produktark Boligkjøperforsikring 1-sidig til Salgsoppgave.pdf
- Gå til budgivning
Få full oversikt