Digital salgsoppgave

Skeisstøa 105 A

  • 5217 Hagavik
  • Bjørnafjorden kommune

Dette objektet er solgt!

Handlinger
Prisantydning
Objektet er solgt!
Nore Neset | Stor enebolig med 5 soverom, stor dobbel garasje, gode solforhold og gåavstand til skole, barnehage og sjø
Boligtype
Enebolig
Eierform
Selveier
Antall soverom
5 soverom
Etasje
2
Internt bruksareal (BRA-i)
191 m²
Bruksareal (BRA)
255 m²
Eksternt bruksareal (BRA-e)
64 m²
Balkong/Terrasse (TBA)
155 m²
Kommunale avgifter
kr 23 888,- / år
Prisantydning
kr 6 490 000,-
Omkostninger
kr 203 340,-
Totalpris
kr 6 693 340,-
Byggeår
1960
Energimerking
E (Oransje)
Tomt
Eiet tomt 1 179 m²
Matrikkel
knr. 4624, gnr. 36, bnr. 27
Oppdragsnummer
37260267
Prisantydning6 490 000,-
Pantattest kjøper200,-
Tingl.gebyr pantedokument545,-
Tingl.gebyr skjøte545,-
Boligkjøperpakken Gjensidige19 900,-
Boligkjøperpakken Gjensidige19 900,-
2,5% dokumentavgift162 250,-
TOTALPRIS6 693 340,-

• Sett deg godt inn objektet og les salgsoppgaven nøye før du gir bud. Du kan spørre megler for mer informasjon om budgivingsprosessen.

Vennligst ta kontakt med megler om budgivningen.

  • Valg av eiendomsmeglingsforetak skal være frivillig. Eiendomsmeglingsforetak kan ikke inngå oppdrag om eiendomsmegling dersom inngåelsen av oppdraget er satt som vilkår i avtale om annet enn eiendomsmegling, f.eks. tilbud om lån eller andre banktjenester, jf. Lov om eiendomsmegling § 6-3 (3).

Få full oversikt

EIE portalen - ditt boligunivers