Digital salgsoppgave

Bogstrandvegen boligtomt

  • 5211 Os
  • Bjørnafjorden kommune
Handlinger
Budgivning
Prisantydning
kr 490 000,-
Omkostninger
kr 13 540,-
Totalpris
kr 503 540,-
Bogstrand - Boligtomt på 1472 kvm med utsikt i et regulert boligfelt 20 minutter unna Osøyro. Tinglyst båtfesterett
Boligtype
Boligtomt
Eierform
Selveier
Prisantydning
kr 490 000,-
Omkostninger
kr 13 540,-
Totalpris
kr 503 540,-
Energimerking
None (Ingen)
Tomt
Eiet tomt 1 472 m²
Matrikkel
knr. 4624, gnr. 86, bnr. 77
Oppdragsnummer
37260279
Prisantydning490 000,-
Pantattest kjøper200,-
Tingl.gebyr pantedokument545,-
Tingl.gebyr skjøte545,-
2,5% dokumentavgift12 250,-
TOTALPRIS503 540,-

Få full oversikt

EIE portalen - ditt boligunivers