Digital salgsoppgave
Einerveien 21
Prisantydning
kr 825 000,-
- Omkostninger
- kr 41 870,-
- Totalpris
- kr 866 870,-
Solrik og høytliggende byggeklar tomt | Barnevennlig | Flotte turområder i umiddelbar nærhet!
- Boligtype
- Boligtomt
- Eierform
- Selveier
- Prisantydning
- kr 825 000,-
- Omkostninger
- kr 41 870,-
- Totalpris
- kr 866 870,-
- Energimerking
- None (Ingen)
- Tomt
- Eiet tomt 917 m²
- Matrikkel
- knr. 3903, gnr. 254, bnr. 73
- Oppdragsnummer
- 67251040
| Prisantydning | 825 000,- |
| Pantattest kjøper | 260,- |
| Tingl.gebyr pantedokument | 545,- |
| Tingl.gebyr skjøte | 545,- |
| Tryg Boligkjøperpakke - selveid bolig/fritid (valgfri) | 19 900,- |
| 2,5% dokumentavgift | 20 620,- |
| TOTALPRIS | 866 870,- |
- Gå til budgivning
Få full oversikt