Digital salgsoppgave
Svend Foyns gate 8A
Prisantydning
kr 3 300 000,-
- Fellesgjeld
- kr 119 503,-
- Omkostninger
- kr 96 770,-
- Totalpris
- kr 3 516 273,-
Moderne selveierleilighet på bakkeplan | Sentralt beliggende | Balkong | Heis
- Boligtype
- Leilighet
- Eierform
- Eierseksjon
- Antall soverom
- 1 soverom
- Etasje
- 1
- Internt bruksareal (BRA-i)
- 60 m²
- Bruksareal (BRA)
- 60 m²
- Balkong/Terrasse (TBA)
- 9 m²
- Fellesutgifter
- kr 3 761,- / mnd
- Kommunale avgifter
- kr 12 090,- / år
- Prisantydning
- kr 3 300 000,-
- Omkostninger
- kr 96 770,-
- Fellesgjeld
- kr 119 503,-
- Totalpris
- kr 3 516 273,-
- Fellesformue
- kr 126 768,-
- Byggeår
- 2010
- Energimerking
- None (Ingen)
- Tomt
- Eiet tomt 1 871 m²
- Matrikkel
- knr. 3905, gnr. 1002, bnr. 183, snr. 2
- Oppdragsnummer
- 67260122
| Prisantydning | 3 300 000,- |
| Andel av fellesgjeld | 119 503,- |
| Pantattest kjøper | 260,- |
| Tingl.gebyr pantedokument | 545,- |
| Tingl.gebyr skjøte | 545,- |
| Boligkjøperpakken Gjensidige | 9 950,- |
| 2,5% dokumentavgift | 85 470,- |
| TOTALPRIS | 3 516 273,- |
- Gå til budgivning
Få full oversikt