Digital salgsoppgave
Farrisveien 1363
Prisantydning
kr 4 800 000,-
- Omkostninger
- kr 141 230,-
- Totalpris
- kr 4 941 230,-
En nydelig perle i Farris m/120 meter "strandlinje" - Skjermet beliggenhet - Koselig hytte fra 2001 - 2 anneks - Solrikt
- Boligtype
- Hytte
- Eierform
- Selveier
- Antall soverom
- 4 soverom
- Internt bruksareal (BRA-i)
- 45 m²
- Bruksareal (BRA)
- 77 m²
- Eksternt bruksareal (BRA-e)
- 32 m²
- Balkong/Terrasse (TBA)
- 73 m²
- Prisantydning
- kr 4 800 000,-
- Omkostninger
- kr 141 230,-
- Totalpris
- kr 4 941 230,-
- Byggeår
- 2001
- Energimerking
- D (Oransje)
- Tomt
- Eiet tomt 2 567 m²
- Matrikkel
- knr. 3909, gnr. 2090, bnr. 126
- Oppdragsnummer
- 69250170
| Prisantydning | 4 800 000,- |
| Pantattest kjøper | 240,- |
| Tingl.gebyr pantedokument | 545,- |
| Tingl.gebyr skjøte | 545,- |
| Boligkjøperpakken Gjensidige | 19 900,- |
| 2,5% dokumentavgift | 120 000,- |
| TOTALPRIS | 4 941 230,- |
- Gå til budgivning
Få full oversikt