Digital salgsoppgave
Platous gate 33
Prisantydning
Objektet er solgt!
SOLGT-Visning avlyst | Utsiktsleilighet i 9.etg med herlig balkong på 13 kvm | Heis | Moderne standard | Svært sentralt!
- Boligtype
- Leilighet
- Eierform
- Eierseksjon
- Antall soverom
- 1 soverom
- Etasje
- 9
- Internt bruksareal (BRA-i)
- 42 m²
- Bruksareal (BRA)
- 47 m²
- Eksternt bruksareal (BRA-e)
- 5 m²
- Balkong/Terrasse (TBA)
- 13 m²
- Fellesutgifter
- kr 3 276,- / mnd
- Prisantydning
- kr 4 650 000,-
- Omkostninger
- kr 134 205,-
- Totalpris
- kr 4 784 205,-
- Fellesformue
- kr 18 606,-
- Byggeår
- 2008
- Energimerking
- D (Grønn)
- Tomt
- Eiet tomt 1 714 m²
- Matrikkel
- knr. 0301, gnr. 230, bnr. 271, snr. 132
- Oppdragsnummer
- 92260037
| Prisantydning | 4 650 000,- |
| Pantattest kjøper | 585,- |
| Tingl.gebyr pantedokument | 585,- |
| Tingl.gebyr skjøte | 585,- |
| Boligkjøperpakken Gjensidige | 9 950,- |
| 2,5% dokumentavgift | 122 500,- |
| TOTALPRIS | 4 784 205,- |
Vennligst ta kontakt med megler om budgivningen.
Få full oversikt