Digital salgsoppgave
Langgata 2B
Prisantydning
kr 6 300 000,-
- Fellesgjeld
- kr 182 607,-
- Omkostninger
- kr 173 755,-
- Totalpris
- kr 6 656 362,-
Fastpris! Førstemann-til-mølla! Attraktiv 4-roms selveier med balkong på idylliske Rodeløkka.
- Boligtype
- Leilighet
- Eierform
- Eierseksjon
- Antall soverom
- 3 soverom
- Etasje
- 3
- Internt bruksareal (BRA-i)
- 63 m²
- Bruksareal (BRA)
- 66 m²
- Eksternt bruksareal (BRA-e)
- 3 m²
- Balkong/Terrasse (TBA)
- 3 m²
- Fellesutgifter
- kr 5 533,- / mnd
- Prisantydning
- kr 6 300 000,-
- Omkostninger
- kr 173 755,-
- Fellesgjeld
- kr 182 607,-
- Totalpris
- kr 6 656 362,-
- Byggeår
- 1941
- Energimerking
- E (Oransje)
- Tomt
- Eiet tomt 915 m²
- Matrikkel
- knr. 0301, gnr. 227, bnr. 264, snr. 24
- Oppdragsnummer
- 92260042
| Prisantydning | 6 300 000,- |
| Andel av fellesgjeld | 182 607,- |
| Pantattest kjøper | 585,- |
| Tingl.gebyr pantedokument | 585,- |
| Tingl.gebyr skjøte | 585,- |
| Boligkjøperpakken Gjensidige | 9 950,- |
| 2,5% dokumentavgift | 162 050,- |
| TOTALPRIS | 6 656 362,- |
- Gå til budgivning
Få full oversikt