Digital salgsoppgave
Ammerudveien 19 C
Prisantydning
kr 4 480 000,-
- Omkostninger
- kr 120 455,-
- Totalpris
- kr 4 600 455,-
Romslig og gjennomgående 3(4)-roms med to solrike balkonger på totalt 27 kvm | Separat kjøkken | Kort vei til "alt"!
- Boligtype
- Leilighet
- Eierform
- Andel
- Andelsnummer
- 4
- Antall soverom
- 2 soverom
- Etasje
- 1
- Internt bruksareal (BRA-i)
- 96 m²
- Bruksareal (BRA)
- 98 m²
- Eksternt bruksareal (BRA-e)
- 2 m²
- Balkong/Terrasse (TBA)
- 27 m²
- Fellesutgifter
- kr 5 211,- / mnd
- Prisantydning
- kr 4 480 000,-
- Omkostninger
- kr 120 455,-
- Totalpris
- kr 4 600 455,-
- Byggeår
- 1969
- Energimerking
- E (Ingen)
- Tomt
- Eiet tomt 2 351 m²
- Matrikkel
- knr. 0301, gnr. 93, bnr. 669
- Oppdragsnummer
- 92260128
| Prisantydning | 4 480 000,- |
| Pantattest kjøper | 585,- |
| Tingl.gebyr BRL-skjøte | 585,- |
| Tingl.gebyr pantedokument BRL | 585,- |
| Dokumentavgift - Forholdsmessig andel dokumentavgift ifm. overskjøting av eiendom til borettslaget | 108 750,- |
| Boligkjøperpakken Gjensidige | 9 950,- |
| TOTALPRIS | 4 600 455,- |
- Gå til budgivning
Få full oversikt