Digital salgsoppgave
Aslak Bolts gate 1
Prisantydning
kr 3 590 000,-
- Fellesgjeld
- kr 30 438,-
- Omkostninger
- kr 101 876,-
- Totalpris
- kr 3 722 314,-
Lekker & delikat selveierleilighet med eksklusive detaljer | Fiskebensparkett & biopeis | Renovert 2019–2021 | Bod
- Boligtype
- Leilighet
- Eierform
- Eierseksjon
- Antall soverom
- 1 soverom
- Etasje
- 3
- Internt bruksareal (BRA-i)
- 50 m²
- Bruksareal (BRA)
- 55 m²
- Eksternt bruksareal (BRA-e)
- 5 m²
- Fellesutgifter
- kr 3 349,- / mnd
- Kommunale avgifter
- kr 16 992,- / år
- Prisantydning
- kr 3 590 000,-
- Omkostninger
- kr 101 876,-
- Fellesgjeld
- kr 30 438,-
- Totalpris
- kr 3 722 314,-
- Byggeår
- 1908
- Energimerking
- E (Oransje)
- Tomt
- Eiet tomt 395 m²
- Matrikkel
- knr. 5001, gnr. 411, bnr. 83, snr. 7
- Oppdragsnummer
- 97260079
| Prisantydning | 3 590 000,- |
| Andel av fellesgjeld | 30 438,- |
| Pantattest kjøper | 336,- |
| Tingl.gebyr pantedokument | 545,- |
| Tingl.gebyr skjøte | 545,- |
| Boligkjøperpakken Gjensidige | 9 950,- |
| 2,5% dokumentavgift | 90 500,- |
| TOTALPRIS | 3 722 314,- |
- Salgsoppgave
- aslak_bolts_gate_1__7068_trondheim.pdf
- Egenerklæring.pdf
- energiattest-2026-277307.pdf
- Årsregnskap.pdf
- Byggegodkjente tegninger - rehabilitering.pdf
- Reguleringsplankart.pdf
- 9094197 Meglerbrev 9288-1-6.pdf
- Ferdigattest for brannalarmanlegg.pdf
- Ferdigattest rehabilitering.pdf
- Gjeldende regulering, planbestemmelser og ev planforslag_8_TemakartEtableringAvHybler.pdf
- Kommuneplanens arealdel.pdf
- PlanOversikt.pdf
- Planstatus.pdf
- r20190002 Planbeskrivelse.pdf
- Reguleringsplaner.pdf
- Seksjonering.pdf
- Vedtekter.pdf
- Nabolagsprofil-4625069.pdf
- Gå til budgivning