Digital salgsoppgave
Dokkgata 2A
Prisantydning
kr 7 190 000,-
- Omkostninger
- kr 191 126,-
- Totalpris
- kr 7 381 126,-
Rålekker & innbydende 3-roms selveier på 92 m². Skjermet balkong med gode solforhold. Heis, garasjeanlegg & fjernvarme.
- Boligtype
- Leilighet
- Eierform
- Eierseksjon
- Antall soverom
- 2 soverom
- Etasje
- 2
- Internt bruksareal (BRA-i)
- 88 m²
- Bruksareal (BRA)
- 92 m²
- Eksternt bruksareal (BRA-e)
- 4 m²
- Balkong/Terrasse (TBA)
- 15 m²
- Fellesutgifter
- kr 5 706,- / mnd
- Kommunale avgifter
- kr 19 692,- / år
- Prisantydning
- kr 7 190 000,-
- Omkostninger
- kr 191 126,-
- Totalpris
- kr 7 381 126,-
- Fellesformue
- kr 76 768,-
- Byggeår
- 1998
- Energimerking
- B (Lysegrønn)
- Tomt
- Eiet tomt 8 053 m²
- Matrikkel
- knr. 5001, gnr. 410, bnr. 652, snr. 22
- Oppdragsnummer
- 97260085
| Prisantydning | 7 190 000,- |
| Pantattest kjøper | 336,- |
| Tingl.gebyr pantedokument | 545,- |
| Tingl.gebyr skjøte | 545,- |
| Boligkjøperpakken Gjensidige | 9 950,- |
| 2,5% dokumentavgift | 179 750,- |
| TOTALPRIS | 7 381 126,- |
- Salgsoppgave
- Tilstandsrapport.pdf
- Egenerklæring.pdf
- Energiattest.pdf
- Nabolagsprofil-4728445.pdf