Digital salgsoppgave
Sørligata 8C
Prisantydning
Objektet er solgt!
Tiltalende 2-roms med god standard, store vindusflater og takhøyde på 3,1 m. Fyring, v.v og internett inkl. Takterrasse.
- Boligtype
- Leilighet
- Eierform
- Eierseksjon
- Antall soverom
- 1 soverom
- Etasje
- 3
- Internt bruksareal (BRA-i)
- 37 m²
- Bruksareal (BRA)
- 42 m²
- Eksternt bruksareal (BRA-e)
- 5 m²
- Fellesutgifter
- kr 3 009,- / mnd
- Prisantydning
- kr 3 990 000,-
- Omkostninger
- kr 105 000,-
- Totalpris
- kr 4 095 000,-
- Fellesformue
- kr 10 275,-
- Byggeår
- 1939
- Energimerking
- E (Grønn)
- Tomt
- Eiet tomt 2 199 m²
- Matrikkel
- knr. 0301, gnr. 229, bnr. 147, snr. 25
- Oppdragsnummer
- 99251331
| Prisantydning | 3 990 000,- |
| 2,5% dokumentavgift | 105 000,- |
| TOTALPRIS | 4 095 000,- |
Vennligst ta kontakt med megler om budgivningen.
Få full oversikt