Digital salgsoppgave
Knud Askers vei 62A
Prisantydning
Objektet er solgt!
Herskapelig og vakker tomannsbolig i sveitservilla - Historiske omgivelser - Svært sentralt - Meget gode solforhold
- Boligtype
- Tomannsbolig
- Eierform
- Eierseksjon
- Antall soverom
- 5 soverom
- Internt bruksareal (BRA-i)
- 206 m²
- Balkong/Terrasse (TBA)
- 32 m²
- Bruttoareal (BTA)
- 206 m²
- Kommunale avgifter
- kr 11 481,- / år
- Prisantydning
- kr 10 500 000,-
- Omkostninger
- kr 257 950,-
- Totalpris
- kr 10 757 950,-
- Byggeår
- 1835
- Energimerking
- G
- Tomt
- 1 443 m²
- Matrikkel
- knr.3203, gnr.3, bnr.8,
- Oppdragsnummer
- 85240013
| Prisantydning | 10 500 000,- |
| Pantattest kjøper | 200,- |
| Tingl.gebyr pantedokument | 500,- |
| Tingl.gebyr skjøte | 500,- |
| Boligkjøperpakke (valgfritt) | 9 250,- |
| Dokumentavgift | 247 500,- |
| TOTALPRIS | 10 757 950,- |
Vennligst ta kontakt med megler om budgivningen.
Få full oversikt