Digital salgsoppgave

Solbergveien 155

  • 2020 Skedsmokorset
  • Lillestrøm kommune

Dette objektet er solgt!

Handlinger
Prisantydning
Objektet er solgt!
Hel 2-tomannsbolig med 930 kvm stor tomt - Benyttes som utleieobjekt - 3 kjøkken - 4 bad - 3 innganger
Boligtype
Tomannsbolig
Eierform
Selveier
Antall soverom
5 soverom
Internt bruksareal (BRA-i)
229 m²
Balkong/Terrasse (TBA)
32 m²
Bruttoareal (BTA)
229 m²
Kommunale avgifter
kr 42 760,- / år
Prisantydning
kr 5 900 000,-
Omkostninger
kr 126 450,-
Totalpris
kr 6 026 450,-
Byggeår
1961
Tomt
930 m²
Matrikkel
knr.3205, gnr.50, bnr.36,
Oppdragsnummer
77240153
Prisantydning5 900 000,-
Pantattest kjøper200,-
Tingl.gebyr pantedokument500,-
Tingl.gebyr skjøte500,-
Dokumentavgift125 250,-
TOTALPRIS6 026 450,-

Som interessent eller budgiver er du selv ansvarlig for å gjøre deg kjent med informasjonen om eiendommen som fremgår av salgsdokumentene. Det tas forbehold om eventuelle feil i den digitale salgsoppgaven.

  • Sett deg godt inn objektet og les salgsoppgaven nøye før du gir bud. Du kan spørre megler for mer informasjon om budgivingsprosessen.

Vennligst ta kontakt med megler om budgivningen.

  • Valg av eiendomsmeglingsforetak skal være frivillig. Eiendomsmeglingsforetak kan ikke inngå oppdrag om eiendomsmegling dersom inngåelsen av oppdraget er satt som vilkår i avtale om annet enn eiendomsmegling, f.eks. tilbud om lån eller andre banktjenester, jf. Lov om eiendomsmegling § 6-3 (3).

Få full oversikt

EIE portalen - ditt boligunivers