Digital salgsoppgave

Pinnelien 5

  • 5053 Bergen
  • Bergen kommune

Dette objektet er solgt!

Handlinger
Prisantydning
Objektet er solgt!
Kronstad | Stort, nydelig rekkehus i populære Pinnelien Hageby. Egen hage, gode sol- og utsiktsforhold, like ved Bybanen
Boligtype
Rekkehus
Eierform
Borettslag
Antall soverom
5 soverom
Internt bruksareal (BRA-i)
136 m²
Balkong/Terrasse (TBA)
16 m²
Bruttoareal (BTA)
136 m²
Fellesutgifter
kr 6 216,- / mnd
Prisantydning
kr 6 490 000,-
Omkostninger
kr 23 856,-
Totalpris
kr 6 513 856,-
Fellesformue
kr 5 142,-
Byggeår
1923
Energimerking
G
Tomt
1 240 m²
Matrikkel
knr.4601, gnr.162, bnr.274,
Oppdragsnummer
81240258
Prisantydning6 490 000,-
Pantattest kjøper240,-
Tingl.gebyr BRL-skjøte - Statens Kartverk500,-
Tingl.gebyr pantedokument BRL - Statens Kartverk500,-
Gebyr utlysing forkjøpsrett (kjøper)7 981,-
Boligkjøperpakke (valgfritt)8 250,-
Eierskiftegebyr trekkes i oppgjøret - KJØPER6 385,-
TOTALPRIS6 513 856,-

Som interessent eller budgiver er du selv ansvarlig for å gjøre deg kjent med informasjonen om eiendommen som fremgår av salgsdokumentene. Det tas forbehold om eventuelle feil i den digitale salgsoppgaven.

  • Sett deg godt inn objektet og les salgsoppgaven nøye før du gir bud. Du kan spørre megler for mer informasjon om budgivingsprosessen.

Vennligst ta kontakt med megler om budgivningen.

  • Valg av eiendomsmeglingsforetak skal være frivillig. Eiendomsmeglingsforetak kan ikke inngå oppdrag om eiendomsmegling dersom inngåelsen av oppdraget er satt som vilkår i avtale om annet enn eiendomsmegling, f.eks. tilbud om lån eller andre banktjenester, jf. Lov om eiendomsmegling § 6-3 (3).

Få full oversikt

EIE portalen - ditt boligunivers