Digital salgsoppgave

Sørkedalsveien 9B

  • 0364 Oslo
  • OSLO kommune

Dette objektet er solgt!

Handlinger
Prisantydning
Objektet er solgt!
Majorstuen/Nye Major | Gjennomgående 3-roms med to balkonger, heis, garasjeplass og hybeldel. Varmtvann inkl.
Boligtype
Leilighet
Eierform
Borettslag
Antall soverom
2 soverom
Etasje
3
Internt bruksareal (BRA-i)
85 m²
Eksternt bruksareal (BRA-e)
5 m²
Innglasset balkong (BRA-b)
9 m²
Balkong/Terrasse (TBA)
3 m²
Bruttoareal (BTA)
99 m²
Fellesutgifter
kr 6 642,- / mnd
Prisantydning
kr 8 200 000,-
Omkostninger
kr 9 450,-
Fellesgjeld
kr 31 400,-
Totalpris
kr 8 240 850,-
Byggeår
2008
Energimerking
D
Tomt
2 863 m²
Matrikkel
knr.301, gnr.38, bnr.328,
Oppdragsnummer
99240189
Prisantydning8 200 000,-
Andel av fellesgjeld31 400,-
Pantattest kjøper200,-
Tingl.gebyr BRL-skjøte - Statens Kartverk500,-
Tingl.gebyr pantedokument BRL - Statens Kartverk500,-
Boligkjøperpakke (valgfritt)8 250,-
TOTALPRIS8 240 850,-

Som interessent eller budgiver er du selv ansvarlig for å gjøre deg kjent med informasjonen om eiendommen som fremgår av salgsdokumentene. Det tas forbehold om eventuelle feil i den digitale salgsoppgaven.

  • Sett deg godt inn objektet og les salgsoppgaven nøye før du gir bud. Du kan spørre megler for mer informasjon om budgivingsprosessen.

Vennligst ta kontakt med megler om budgivningen.

  • Valg av eiendomsmeglingsforetak skal være frivillig. Eiendomsmeglingsforetak kan ikke inngå oppdrag om eiendomsmegling dersom inngåelsen av oppdraget er satt som vilkår i avtale om annet enn eiendomsmegling, f.eks. tilbud om lån eller andre banktjenester, jf. Lov om eiendomsmegling § 6-3 (3).

Få full oversikt

EIE portalen - ditt boligunivers