Digital salgsoppgave
Bakkehaugvegen 49
Prisantydning
kr 3 750 000,-
- Omkostninger
- kr 114 890,-
- Totalpris
- kr 3 864 890,-
Pen og innholdsrik enebolig på solrik tomt sentralt i Brumunddal. Herlige uteplasser. Nyere bad. Garasje.
- Boligtype
- Enebolig
- Eierform
- Selveier
- Antall soverom
- 3 soverom
- Internt bruksareal (BRA-i)
- 190 m²
- Bruksareal (BRA)
- 214 m²
- Eksternt bruksareal (BRA-e)
- 24 m²
- Balkong/Terrasse (TBA)
- 77 m²
- Kommunale avgifter
- kr 16 500,- / år
- Prisantydning
- kr 3 750 000,-
- Omkostninger
- kr 114 890,-
- Totalpris
- kr 3 864 890,-
- Byggeår
- 1970
- Energimerking
- E (Gul)
- Tomt
- Eiet tomt 1 019 m²
- Matrikkel
- knr. 3411, gnr. 31, bnr. 156
- Oppdragsnummer
- 22260014
| Prisantydning | 3 750 000,- |
| Pantattest kjøper | 240,- |
| Tingl.gebyr pantedokument | 500,- |
| Tingl.gebyr skjøte | 500,- |
| Boligkjøperpakken Gjensidige | 19 900,- |
| 2,5% dokumentavgift | 93 750,- |
| TOTALPRIS | 3 864 890,- |
- Gå til budgivning
Få full oversikt