Digital salgsoppgave
Svelvikveien 284
Prisantydning
kr 2 500 000,-
- Omkostninger
- kr 63 740,-
- Totalpris
- kr 2 563 740,-
Flott boligtomt på 901 kvm med fjordutsikt |Båtmarina og badeplass steinkast unna| Kort kjøretur til Drammen sentrum
- Boligtype
- Boligtomt
- Eierform
- Selveier
- Prisantydning
- kr 2 500 000,-
- Omkostninger
- kr 63 740,-
- Totalpris
- kr 2 563 740,-
- Energimerking
- None (Ingen)
- Tomt
- Eiet tomt 901 m²
- Matrikkel
- knr. 3301, gnr. 34, bnr. 15
- Oppdragsnummer
- 46260093
| Prisantydning | 2 500 000,- |
| Pantattest kjøper | 240,- |
| Tingl.gebyr pantedokument | 500,- |
| Tingl.gebyr skjøte | 500,- |
| 2,5% dokumentavgift | 62 500,- |
| TOTALPRIS | 2 563 740,- |
- Salgsoppgave
- Nabolagsprofil-4774725.pdf
- 90072_Gjeldende arealplaner reguleringsplaner_4_Plandokumenter.pdf
- 90072_Kartutsnitt_0_Kartutsnitt.pdf
- 90072_Gjeldende arealplaner reguleringsplaner_2_Komplankart.pdf
- 90072_Eiendoms- og bygningsinformasjon_2_Matrikkelrapportinfo.pdf
- 90072_Eiendoms- og bygningsinformasjon_1_Bygningsrapport.pdf
- 90072_Gjeldende arealplaner reguleringsplaner_3_Plandokumenter.pdf
- 90072_Gjeldende arealplaner reguleringsplaner_1_Regplankart.pdf
- 90072_Eiendoms- og bygningsinformasjon_0_Eiendomsrapport.pdf
- Svelvikveien 284 - kartutsnitt med VA ledninger.pdf
- 90072_Eiendomskart_0_Eiendomskart.pdf
- 90072_Gjeldende arealplaner reguleringsplaner_0_Planinfo.pdf
- Gå til budgivning