Digital salgsoppgave
Trøsen 68
Prisantydning
kr 2 800 000,-
- Omkostninger
- kr 90 990,-
- Totalpris
- kr 2 890 990,-
Innholdsrik bolig m/utleiemuligheter | Strålende utsikt | Flere oppgraderinger 2016/17 | 3 stk carport | Nært turområde
- Boligtype
- Enebolig
- Eierform
- Selveier
- Antall soverom
- 7 soverom
- Internt bruksareal (BRA-i)
- 337 m²
- Bruksareal (BRA)
- 385 m²
- Eksternt bruksareal (BRA-e)
- 48 m²
- Balkong/Terrasse (TBA)
- 42 m²
- Kommunale avgifter
- kr 19 466,- / år
- Prisantydning
- kr 2 800 000,-
- Omkostninger
- kr 90 990,-
- Totalpris
- kr 2 890 990,-
- Byggeår
- 1974
- Energimerking
- F (Gul)
- Tomt
- Eiet tomt 557 m²
- Matrikkel
- knr. 5512, gnr. 18, bnr. 104
- Oppdragsnummer
- 8260074
| Prisantydning | 2 800 000,- |
| Ting.gebyr skjøte | 545,- |
| Tingl.gebyr pantedokument | 545,- |
| Boligkjøperpakken Gjensidige | 19 900,- |
| 2,5% dokumentavgift | 70 000,- |
| TOTALPRIS | 2 890 990,- |
- Gå til budgivning
Få full oversikt