Digital salgsoppgave
Aamodtalleen 5
Prisantydning
kr 3 700 000,-
- Omkostninger
- kr 103 780,-
- Totalpris
- kr 3 803 780,-
Familievennlig 3-roms med stor og solrik terrasse | 2 bad | Rolig og sentral beliggenhet | Lave felleskostnader
- Boligtype
- Leilighet
- Eierform
- Eierseksjon
- Antall soverom
- 2 soverom
- Etasje
- 1
- Internt bruksareal (BRA-i)
- 88 m²
- Bruksareal (BRA)
- 88 m²
- Balkong/Terrasse (TBA)
- 21 m²
- Fellesutgifter
- kr 3 500,- / mnd
- Kommunale avgifter
- kr 17 638,- / år
- Prisantydning
- kr 3 700 000,-
- Omkostninger
- kr 103 780,-
- Totalpris
- kr 3 803 780,-
- Byggeår
- 1958
- Energimerking
- E (Oransje)
- Tomt
- Eiet tomt 40 790 m²
- Matrikkel
- knr. 3224, gnr. 102, bnr. 52, snr. 18
- Oppdragsnummer
- 32260120
| Prisantydning | 3 700 000,- |
| Pantattest kjøper | 240,- |
| Tingl.gebyr pantedokument | 545,- |
| Tingl.gebyr skjøte | 545,- |
| Boligkjøperpakken Gjensidige | 9 950,- |
| 2,5% dokumentavgift | 92 500,- |
| TOTALPRIS | 3 803 780,- |
- Gå til budgivning
Få full oversikt