Digital salgsoppgave
Kongsvingergata 9 E
Prisantydning
Objektet er solgt!
Visning avlyst - leiligheten er solgt etter direktebud til selger.
- Boligtype
- Leilighet
- Eierform
- Borettslag
- Antall soverom
- 1 soverom
- Etasje
- 3
- Internt bruksareal (BRA-i)
- 38 m²
- Eksternt bruksareal (BRA-e)
- 14 m²
- Bruttoareal (BTA)
- 52 m²
- Fellesutgifter
- kr 3 125,- / mnd
- Prisantydning
- kr 4 190 000,-
- Omkostninger
- kr 9 450,-
- Fellesgjeld
- kr 110 478,-
- Totalpris
- kr 4 309 928,-
- Fellesformue
- kr 9 692,-
- Byggeår
- 1934
- Energimerking
- E
- Tomt
- Leid tomt 1 021 m²
- Matrikkel
- knr.301, gnr.221, bnr.106,
- Oppdragsnummer
- 36240316
| Prisantydning | 4 190 000,- |
| Andel av fellesgjeld | 110 478,- |
| Pantattest kjøper | 200,- |
| Tingl.gebyr BRL-skjøte - Statens Kartverk | 500,- |
| Tingl.gebyr pantedokument BRL - Statens Kartverk | 500,- |
| Boligkjøperpakke (valgfritt) | 8 250,- |
| TOTALPRIS | 4 309 928,- |
Som interessent eller budgiver er du selv ansvarlig for å gjøre deg kjent med informasjonen om eiendommen som fremgår av salgsdokumentene. Det tas forbehold om eventuelle feil i den digitale salgsoppgaven.
Vennligst ta kontakt med megler om budgivningen.
Få full oversikt