Digital salgsoppgave
Ullagerveien 15
Prisantydning
kr 6 300 000,-
- Omkostninger
- kr 168 800,-
- Totalpris
- kr 6 468 800,-
Lys & tiltalende 3-roms hjørneleilighet | Luftig, vestvendt balkong på 12 kvm | Heis | Garasjeplass | Kun TG1!
- Boligtype
- Leilighet
- Eierform
- Eierseksjon
- Antall soverom
- 2 soverom
- Etasje
- 5
- Internt bruksareal (BRA-i)
- 63 m²
- Bruksareal (BRA)
- 68 m²
- Eksternt bruksareal (BRA-e)
- 5 m²
- Balkong/Terrasse (TBA)
- 12 m²
- Fellesutgifter
- kr 3 073,- / mnd
- Prisantydning
- kr 6 300 000,-
- Omkostninger
- kr 168 800,-
- Totalpris
- kr 6 468 800,-
- Fellesformue
- kr 24 604,-
- Byggeår
- 2017
- Energimerking
- B (Grønn)
- Tomt
- Eiet tomt 8 275 m²
- Matrikkel
- knr. 0301, gnr. 124, bnr. 151, snr. 64
- Oppdragsnummer
- 71260014
| Prisantydning | 6 300 000,- |
| Pantattest kjøper | 260,- |
| Tingl.gebyr skjøte | 545,- |
| Tingl.gebyr pantedokument | 545,- |
| Boligkjøperpakken Gjensidige | 9 950,- |
| 2,5% dokumentavgift | 157 500,- |
| TOTALPRIS | 6 468 800,- |
- Gå til budgivning
Få full oversikt